Wyniki Fashion Face Awards 2017

Eksperci wybrali najpiękniejsze i najbardziej fotogeniczne twarze! 

Profesjonalni fotografowie, projektanci mody, wizażyści, styliści, fotoedytorzy, a także redaktorzy i pracownicy I-MAGAZINE INC wybrali najpiękniejsze twarze spośród 10,000 zdjęć i filmów opublikowanych w 2017 roku.

Pod uwagę brano kryteria: charakterystyczne cechy wyglądu, nietypową mimikę twarzy i umiejętność wyrażania emocji.

 

 

Najpiękniejsze twarze wśród kobiet

 

 

 

Najpiękniejsze twarze wśród mężczyzn

 

 

7 comments

 1. Kotori Reply

  Bardzo się cieszę z pojawienia się Amber w zestawieniu. Znajduje się tam wiele ciekawych twarzy. Natomiast wersja męska jest nudna, w zestawieniu znaleźli się prawie sami Koreańczycy, zestawienie kobiet było bardziej zróżnicowane. Aczkolwiek Gi Kwang na 1 miejscu zaskakuje.

 2. somi Reply

  Jedno co zauważyłam to to, że na listach (jeżeli chodzi o idoli) są same visualne, nawet na podstawie mężczyzn widać typowy kanon piękna przez co większość z nich ma identyczny kształt twarzy i ostre rysy. Dlatego nie jestem fanką takich zestawień, bo żaden nie wyróżnia się.
  Chociaż przyznam się, że nawet jako exol po przeczytaniu, że brano pod uwagę nietypową mimikę i wyrażanie emocji, a potem zobaczyłam Sehuna, wiecznego poker face to XD Sehun jest przystojny, ale śledzę jego sesje itp i zawsze ma tą samą mimikę, o emocjach nie wspomnę 😉 Mimo wszystko gratulacje Sese!

 3. Malina Reply

  Ooo 6 ziomków z exo, jeśli doliczymy eksczłonków 😮 No i tak, jak zgodzę się, że Sehun i Kai są fotogeniczni, to ta umiejętność wyrażania emocji twarzą mnie nie przekonuje 😀 Ale Chanyeol zapunktował u mnie, po tej dziwnej chińskiej komedii romantycznej, gdzie grał sfochowaną gwiazdkę.
  Lee Dong Wook – jego mimika jest jedynym powodem, dla którego chcę obejrzeć Goblina 😀
  Donghae – ma zawsze minę, jakby zaraz miał się popłakać, ale faktycznie, widać u niego emocje♥
  Choi Minho kocham od dawna, zwłaszcza jego twarz, więc tu nie będę obiektywna, ale cieszę się, że jest uwzględniony.
  GD to tak, jak Sehun czy Kai. Fotogeniczny jest, ale czy ma nietypową mimikę? No nie wiem. Daniel w mejkapie jak najbardziej dobrze wygląda i ma to coś, ale pierwszy raz w życiu widziałam go w tym show z Xiuminem, bez żadnego makijażu i szczerze, wyglądał wybitnie przeciętnie według mnie. Taki wyrośnięty nastolatek. Ale jest młody, to jeszcze buźka mu się trochę zmieni. Potencjał ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *