Dahye o swoim odejściu z BESTie

Była członkini BESTie, Dahye tłumaczy dlaczego postanowiła odejść z agencji po tym jak jej kontrakt uległ przedawnieniu we wrześniu 2017 roku. 

W jednym z ostatnich wywiadów, Dahye opowiedziała o swojej sytuacji i o tym dlaczego zdecydowała się odejść z zespołu.

Wciąż szukam nowej agencji. Ponieważ mam teraz przerwę w promocji sporo czasu spędzam na kontaktowaniu się z fanami z pomocą Instagrama. W międzyczasie oczywiście myślę o mojej przyszłości; ćwiczę śpiewanie i taniec oraz codziennie uprawiam jogę. 

Ponieważ przerwa w promocji BESTie nieustannie się przedłużała zaczęłam poważnie myśleć o swojej przyszłości i marzeniach, które chciałabym spełnić. Postanowiłam porozmawiać z pracownikami agencji i dziewczynami z zespołu. Kiedy mój kontrakt się zakończył byłam wdzięczna, że poparli moją decyzję.

Promuje się w mediach społecznościowych (Instagram) ponieważ boję się, że ludzie szybko o mnie zapomną. Było mi żal naszych fanów, dlatego próbowałam pracować jeszcze ciężej. Chciałam im pokazać, że dalej to robię – ćwiczę taniec i śpiewanie, że nie porzucam marzeń. Cieszę się, że ich reakcje były i są pozytywne. 

Nie żałuję ani chwili spędzonej w zespole. Wręcz przeciwnie, jestem bardzo wdzięczna. Zadebiutowanie w girl bandzie zawsze było moim marzeniem i miałam szansę je spełnić. 
Moja mama zawsze mi powtarza: Ciesz się, że mogłaś spełnić swoje marzenie i dojść tak daleko. Jestem wdzięczna ludziom, którzy mnie lubią i wpierają. 

Teraz nastał moment, w którym muszę obrać nową ścieżkę i pomyśleć bez presji co bym chciała robić w życiu. Jako BESTie przeszłyśmy razem przez wiele trudności, ale gdybym miała urodzić się na nowo, ponownie chciałabym zadebiutować w zespole.

W BESTie byłam raperką, ale bardzo lubię śpiewać, nawet bardziej niż tańczyć. Kiedyś (za czasów BESTie) poszczególne członkinie girl bandów nie mogły tak łatwo debiutować solo, jak dziewczyny robią to dzisiaj. Patrzę na Sunmi, Suzy i Chunghe, które wyrobiły sobie już własne „marki”. Tak jak i one chciałabym móc pokazać swój talent na scenie. Będę więc ciężko pracować, aby pewnego dnia mi się to udało!

Instagram: @Dahye0612


src: (1)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *