„Gee” drugim teledyskiem Girls’ Generation, który uzyskuje 200 milionów wyświetleń

Girls’ Generation uzyskuje kolejny wysoki wynik z jedną z ich najpopularniejszych piosenek!

W styczniu 2009 roku girl band wydał piosenkę tytułową „Gee” z ich pierwszego mini albumu o tym samym tytule. Nazwane „piosenką dekady” przez Melon, „Gee” było silnym rywalem na listach przebojów i pobiło wiele rekordów w tym czasie. Girls’ Generation zgarnęło z tą piosenką swój pierwszy Daesang podczas 24th Golden Disc Awards i drugi Daesang na 1st Melon Music Awards kilka dni później.

5 lutego około północy czasu koreańskiego teledysk do „Gee” przekroczył 200 milionów wyświetleń, stając się drugim MV Girls’ Generation, któremu się to udało po „I Got A Boy”.

Girl band jest obecnie jedyną grupą spod SM Entertainment, której udało się przekroczyć tę liczbę i jednym z niewielu artystów k-popowych, którzy tego dokonali wraz z PSY, BIGBANG, BTS, TWICE oraz BLACKPINK.


cr.: (1)

3 comments

 1. xiao Reply

  Tak bardzo się ciesze! Niby wyświetlenia nie są ważne, ale chociaż tyle możemy zrobić dla naszych fav zespołów

 2. Miko Reply

  Jeju pamiętam jak dobre 6/7 lat temu 100mln pod Gee było czym niemożliwym w kpopie i bardzo trudnym do uzyskania, a teraz te 200mln przy BB, BTS czy Twice wydaje się być mało.
  Ja bardzo cieszę się z osiągnięcia Sone, aż trudno uwierzyć, że piosenka dekady dopiero teraz uzyskała tyle wyświetleń :”D Ale to pokazuje że wyświetlenia to jeden z wielu czynników do sukcesu, a nie jedyny

 3. Neytiri Reply

  Brawo dla SNSD, ale bez względu czy pobiłyby kolejny rekord, Gee jest już ikoniczną piosenką w historii kpopu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *