Znamy nowe szczegóły, dotyczące „NCT 2018”!

NCT powrócą jak cała grupa poprzez specjalny projekt „NCT 2018”!

Po tym, jak trzy nowe osoby dołączyły do NCT, zespół obecnie liczy 18 członków. Są nimi Taeyong, Jaehyun, Jungwoo, Jisung, Ten, Renjun, Yuta, Chenle, Kun, Doyoung, WinWin, Taeil, Jeno, Jaemin, Johnny, Haechan, Lucas i Mark.

Wszyscy członkowie wezmą udział w nadchodzącym albumie NCT. Grupa wyda 6 teledysków do swojego comebacku, który będzie kontynuacją „NCT 2018 Yearbook”. Album ma ukazać się w marcu!

Ponadto pierwszy pierwszy live NCT w 18-osobowym składzie odbędzie się 6 lutego o godzinie 19:00. Poprowadzi go Leeteuk (Super Junior).


cr.: (1)

5 comments

 1. Angelica Reply

  18 członków?
  SM kocham twoich artystów, ale widać, że te już jest desperacja. Ilu NIE dostanie wgl tekstu? 5/6?
  Powiem tak, szkoda chłopaków, pamiętam jak były olbrzymie kontrewersje jak SVT miało liczyć 17 członków, NCT z SM, może nie zareagują tak źle. Oby.
  SM postanowiło na ilość, nie jakość. Szkoda, wielka szkoda potencjału każdego z chłopaków.
  Po co 6 mv? Nie lepiej stworzyć 6 różnych stylowo unitów, gdzie każdy będzie mógł się wykazać?

 2. Witka Reply

  Jeszcze pół roku temu dowiadując się, że Hansol odszedł z SM to było mi go szkoda. Teraz widząc to co robi SM z NCT gratuluję Hansolowi, bo zrobił dobrą decyzję. Też nie chciałabym być tłem dla „raperów” Marka&Taeyonga i sama śpiewać 1 linijkę tekstu…

  • Jiminie.Candy Reply

   Tak samo ‚było’ podkreślam. Z Hui z 24k…był chińczykiem to prawda… Ale kurde w każdej piosence śpiewał od 5 max 8 słów… Miał on cudny głos i był piękny jak dla mnie… A wytwórnia nie patrzyła na niego. Był tylko po to żeby ładnie wyglądać na plakatach… I co z takiej kariery? Teraz opuścił zespół razem z Daeilem… Szkoda tylko że nie wiadomo co teraz robi… I czy dalej śpiewa….

   • Hohohoibutelkerumu Reply

    Hui bierze udział w chińskiej edycji Produce 101 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *