Jang Hyuk ujawnia czemu nie wysyła swojej trójki dzieci do programów

Artykuł: Jang Hyuk: „Powód, czemu nie pokazuję dzieci w telewizji? Ze względu na tego negatywne aspekty”

Źródło: Newsen via Nate

W wywiadzie Jang Hyuk powiedział m. in. że uważa iż dzieci powinny żyć normalnie, tak jak żyją, a nie robić to co on by chciał [np. wysyłać je do programów]. Wspomniał, że on sam, przez 20 lat kariery aktorskiej przywykł do bycia osobą publiczną, ale nie wie jaką drogę wybiorą jego dzieci, więc nie chce ich narażać na takie życie.


 1. [+522, -54] Yoo Jae Suk ma tak długą karierę, bo nigdy nie łączy rodziny z pracą

 2. [+477, -3] Różnica między topową gwiazdą a gwiazdą.To naprawdę nie jest dobre, ujawnianie twarzy twojego dziecka publice, ponieważ to zbyt ingeruje w prywatne życie. W ‚Superman’ można zobaczyć, że ludzie na ulicach rozpoznają dzieci, kiedy te wychodzą i robią im zdjęcia telefonami… dzieci kiedyś dorosną i będą złe na rodziców

 3. [+420, -7] Jest realistą. Wystawiając je w przemyśle rozrywkowym to jak powiedzieć dzieciom, żeby radziły sobie z komentarzami hejterów, które z tym się wiążą. Czy to naprawdę jest warte zarabiania na nich, kiedy się wie, że będą hejtowane?

 4. [+41, -3] Tak inny od Lee Hwi Jae..

 5. [+33, -1] Totalne przeciwieństwo Lee Hwi Jae. Naprawdę uważam, że Lee Hwi Jae powinien odejść z programu, jest tak zbyt długo. Mogę się założyć, że ‚Superman’ poprosi go aby odszedł, a wtedy on wyda oświadczenie jakby sam postanowił odejść. Niemożliwe żeby kiedyś odszedł dobrowolnie.

 6. [+20, -1] Realistycznie

 7. [+16, -0] Brzmi jak wiadomość do Lee Hwi Jae i jego dzieci ㅋ

 8. [+14, -2] Hwi Jae-ya, czytasz to? Czemu nakręcasz program dokumentalny ze swoimi dziećmi ㅋ

 9. [+13, -3] Lee Hwi Jae będzie doił ‚Superman’ aż jego dzieci nie pójdą na studia ㅋㅋㅋ

 10. [+13, -2] Hwi Jae-ya, posłuchaj tego. Pieniądze to nie wszystko. Zarobiłeś wystarczająco, nawet bez potrzeby takiego wykorzystywania swoich dzieci. Czemu stresujesz dzieci już tak wcześnie?? Jego żona też powinna zatroszczyć się o rodzinę i poprosić go, żeby zabrał już dzieci z programu, ale ona z nim współpracuje.


cr.: (1)

3 comments

 1. Rossellinique Reply

  Niech zostawią innych w spokoju, założe się, że gdyby Lee Hwijae odszedł z zespołu to ludzie by biadolili, że teraz ten program to nie to samo. Do dziś płaczą za niektórymi którzy z programu odeszli. Jeen rodzic wybiera taką drogę drugi inną, dopóki dzieciakom się to podoba i chcą to robić to wg mnie jest ok, choć wiadomo jako niemowlaki i bardzo małe to za wiele nie wiedziały co się wokół nich dzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *