Jung Suk Won przyznał się do zażywania narkotyków, w tym metamfetaminy + agencja wydaje oświadczenie

Aktor Jung Suk Won, mąż piosenkarki Baek Ji Young, został zwolniony z aresztu po tym jak został oskarżony o zażywanie narkotyków podczas gdy śledztwo nadal trwa.

Jung Suk Won został aresztowany 8 lutego na lotnisku w Incheon, pod zarzutem zażywania narkotyków (w tym formę metamfetaminy znaną jako kokaina) w Australii. Według nowych informacji Jung Suk Won przyznał się do zażywania narkotyków, badania moczu również były pozytywne. Policja wysłała jego włosy i próbkę moczu do odpowiednich jednostek w celu przeprowadzenia dokładniejszych badań – wyniki mają zostać dostarczone w ciągu dwóch tygodni.

Pojawiły się informacje, że policja wyjaśniła iż wypuszczenie aktora było spowodowane jego wcześniejszą niekaralnością i ponieważ było to jedynie oskarżenie o zażycie narkotyków. Planują kontynuować śledztwo podejmując różne kroki.

9 lutego agencja Jung Suk Wona, C-JeS Entertainment wydała poniższe oświadczenie:

„Prowadzono dochodzenie w sprawie Jung Suk Wona po tym jak zostało odkryte, że zażywał narkotyki.
Podczas śledztwa Jung Suk Won przyznał się do stawianych mu zarzutów i szczerze współpracował. Zważając na to, że to jego pierwsze oskarżenie, został wypuszczony na wolność.

Jung Suk Won przeprasza wszystkie osoby, które zawiódł swoimi złymi wyborami i bardzo żałuje szkód jakie wyrządził swojej rodzinie.
Nadal będzie współpracował podczas śledztwa i ze skruchą przeprasza za wszystko.”


cr.: (1)

1 Comment

  1. Kotori Reply

    Jeśli on zażywał narkotyki za granicą to znaczy, że ktoś tak po prostu na niego doniósł.
    Prawo w Korei jest naprawdę dziwne ukarzemy Cię za to co narozrabialeś za granicą. Nawet jeśli to tam było legalne. Czysta inwigilacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *