[komentarze] Ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich w Pyeongchang


Artykuł: „Perfekcyjne” otwarcie urzekło 35 000 osób na widowni

Źródło: Newsis via Nate

 1. [+510, -23] Dużo gadania o tym, ale jako Koreanka/Koreańczyk mam nadzieję, że te zimowe igrzyska będą tak samo ekscytujące jak każde inne…

 2. [+484, -18] Przeszły mnie ciarki po zobaczeniu obrotu Kim Yuny w tak ciasnej przestrzeni

 3. [+404, -18] Nie spodziewałem się, że otwarcie igrzysk w Pyeongchang będzie tak niesamowite. Jest naprawdę perfekcyjne. Czytałem wiele zagranicznych artykułów, gdzie było napisane, że byli pod wrażeniem.

 4. [+40, -6] Ceremonia otwarcia pokazała, że Korea jest teraz zaawansowaną gospodarką. Uświadomiło mi to jak niesamowity stał się nasz kraj. Naprawdę niesamowity.

 5. [+25, -7] Szczerze, jeszcze kilka dni temu nie byłem podekscytowany, ale po zobaczeniu otwarcia jestem pod wrażeniem. Byłem w szoku, że to nie efekty specjalne a drony i byłem szczęśliwy widząc Kim Yunę na koniec.

 6. [+21, -5] Jestem taka dumna i szczęśliwa nawet jeśli nie brałam w tym udziału

 7. [+20, -7] Nie mogę doczekać się ceremonii zamknięcia. Cały zespół, który to stworzył zasługuje na nagrodę ^^


cr.: (1)

5 comments

 1. Triks Reply

  Drony rzeczywiście robiły wrażenie . 4 lata temu oglądałam otwarcie tych w Rosji, tam poszli na ilość więc było efektownie (a i tak jedna śnieżka im się nie otworzyła i do transmisji użyli nagrania z próby). Tu pokazali ciekawą historię wszystko było idealnie zgrane, a efekty specjalne dopełniły całości. Jak dlamnie super :-).
  Ps. Ja też dostałam palpitacji jak oglądałam tę łyżwiarskie.

 2. Ania Reply

  Jak exo wystąpi na koniec to szczeny każdemu opadną 😀 To dopiero będzie widowisko, niczym królewskie 😉

 3. Neytiri Reply

  Przyznam szczerze, że nigdy wcześniej nie interesowałam się igrzyskami. Ceremonię otwarcia obejrzałam ze względu na zainteresowanie Koreą i rzeczywiście pięknie przygotowane. Cały motyw z piątką dzieci, przejście od historii do nowoczesności, były ciekawe. Zsynchronizowany zjazd narciarzy z LEDami na ubraniu, drony układające 5 olimpijskich obręczy to były widowiskowe elementy. Kim Yuna w pięknym stylu zapaliła olimpijski znicz. Warto było obejrzeć, tylko lepiej byłoby bez polskich komentatorów i ich gaf 🙂

 4. Rossellinique Reply

  Oglądałam kilka ceremonii tej niestety nie dałam rady, ale chyba aż spróbuję odnaleźć na YT, może jest, bo tyle pozytywnych opinii słyszę. A lubię oglądać, bo zazwczaj to naprawdę ładne widowiska, i cóż jako obywatel danego kraju po takim udanym pokazie też czułabym się dumna.
  A drony to były na topie na twitterze, wiadziałam kilka gifów i się nie dziwię bo wygląday epicko!

  • Neytiri Reply

   Na stronie TVP VOD jest cała transmisja otwarcia udostępniona. Tam oglądałam w zeszły piątek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *