Sehun zagra główną rolę w filmie opartym na popularnym webtoonie

Sehun z EXO w swojej pierwszej dużej głównej roli!

12 lutego SM Entertainment potwierdziło, że Sehun zagra główną rolę w web filmie „Dokgo Rewind”.

„80 procent filmu to akcja i reżyser akcji z filmu „The Villainess” będzie w tym uczestniczył. Również asystent z „The Villainess” będzie reżyserował.”

Agencja dodała, że film jest warty wyczekiwania.

„Dokgo Rewind” będzie oparte na webtoonie o tym samym tytule. Sehun zagra rolę Kang Hyuka, który chce zemścić się na szkolnym gangu za swojego brata, który zmarł wskutek przemocy. Film będzie ukazywał rozwijającą się przyjaźń Kang Hyuka z Tae Jinem, byłym zapaśnikiem i Jong Ilem, który stara się odejść ze szkolnego gangu.

Wydanie filmu zaplanowane jest na drugą połowę 2018 roku.


cr.: (1)

10 comments

 1. Kou Reply

  Wolałabym żeby w filmach grali prawdziwi aktorzy, a idole zajęli się śpiewaniem/tańczeniem. Poza tym, gra Sehuna jest na słabym poziomie.

  • xiao Reply

   Może nie będzie tak źle? Wielu idoli gra w dramach i filmach, i nawet jeśli są słabi, to i tak się przyjemnie ogląda. Chociaż zgodzę się z tym, że w filmach powinni grać prawdziwi aktorzy, ewentualnie idole, którzy są w tym dobrzy 🙂

  • ... Reply

   Ja odkąd zauważyłam ogromną poprawę Yoony w aktorstwie nigdy nie przekreślam idoli, nawet jeśli ich początki były kiepskie 😀

 2. Ania Reply

  Jejku, tak jak wspieram aktorstwo Kyungsoo, bo chłopak serio ma talent, to Sehun? Serio? Pamiętam jego „grę aktorską” i po tym, jak Baehyun ośmieszył się w dramie, nie chcę żeby teraz spotkało to Sehuna. Idole powinni zająć się „idolowaniem”, a nie udawać, że są aktorami, bo mają przystojną twarz, a Sehun na ekranie podobnie jak Baek czy Sulli, prócz visualna nie ma nic do zaoferowania.
  Biorąc pod uwagę jego dotychczasową grę i wieczny poker face, jestem ciekawa jak będzie wyglądać jego wyrażanie emocji i mimika.
  Jedyny plus takiej decyzji – i film, i Sehun zarobią kasę dzięki zachwyconym fankom 😐

 3. tafiu Reply

  Ja nie wiem jak można być tak krytycznym, na podstawie jednej dramy (która wyglądała po prostu żenująco) w której grał 3 lata temu. Każdy człowiek sie rozwija i to wiadomo, że pierwszy raz zawsze jest najgorszy, więc może dajcie mu szanse? Oczywiście zaraz będzie, że jestem nieobiektywna… ale patrząc na to, że to web film, a za sceny akcji będzie odpowiedzialny koleś od The Villainess nie mam dużych nadziei. Ten film nie będzie drugim „Along with the gods” czy „The Handmaiden/Służąca”
  A Sehun może nie zrobić takiej kariery jak Kyungsoo, ale naprawdę warto zakładać coś z góry po obejrzeniu takiej tandetnej dramy?
  Baekhyun się ośmieszył? Dla mnie przynajmniej wniósł powiew świeżości swoją postacią, a chyba o to chodziło reżyserowi, czy nie?

 4. Angelica Reply

  Co do samego Baekhyuna to zgadzam się, ale i również nie zgadzam. Owszem był świeżą postacią, taką luźniejszą, niby śmieszą, ale żeby być naprawdę śmiesznym/błyskotliwym też trzeba mieć umiejętności. Ja oglądając dramę z Baekiem, pomimo całej mojej miłości do niego, bo jest moim ub, byłam zażenowana, bo mimo tego, że był przyjemną i nieszkodzącą nikomu postacią to jednak jego mimika i wyrażanie emocji było na mocno słabym poziomie. Ale to też zależy od oczekiwać odbiorcy, dla niektórych jego gra może być wspaniała, ja porównując go do innych niedoświadczonych aktorsko idoli przyznaję, że porównanie go do Sulli jest w sumie trafne.
  A co do samego Sehuna, nie powinniśmy go skreślać. Owszem w poprzedniej dramie nie zaprezentował niczego ciekawego czy ambitnego, ale to była typowa drama dla fanek. Jakoś też nie pokładałabym w nim wielkim nadziei, bo niby minęły 3 lata, ale EXO ma zapchany grafik, a Sehun też jakiś studiów czy kursów aktorskich nigdy się nie podjął. Trzeba niestety przyznać, że prędzej został wybrany przez nieskazitelny visual i rozpoznawalność, niż umiejętności. Jakby, w stoim „cv” nie ma niczego co mogłoby przekonać reżysera do dania mu głównej roli, prócz mv zespołu gdzie jest po prostu przystojny. Ale też patrząc na sam fakt kto będzie reżyserował tą dramę to nie mam wielkich oczekiwać, to będzie zapewnie normalna drama „akcji” których na tym poziomie jest wiele. Ale kto wie, może drzemie w nim talent, o którym nikt nie wie, Zobaczymy 😉

 5. Neytiri Reply

  Jestem ciekawa jak wypadnie, to będzie zdecydowanie nowe wyzwanie dla niego. Wiadomo, że idole startujący w aktorstwie mają wyżej postawioną poprzeczkę i większość publiczności patrzy na nich z góry krytycznym okiem. Nawet rookie aktorów tak nie lustrują. Nie jestem w stanie się wypowiedzieć jak wypadnie Sehun, bo wiele z projektów w których zagrał wciąż nie doczekało się premiery. Po „EXO Next Door” zauważyłam u niego raczej komediowe predyspozycje, ale kto wie jak tym razem nas zaskoczy ;P Wielu idoli/aktorów zaskakiwało bardzo pozytywnie, więc nie nastawiam się z góry.

 6. Malina Reply

  Tak naprawdę, to wszystko zależy od reżysera. Już nie jeden raz była sytuacja, że dobry reżyser, jak znalazł tą nić porozumienia z obsadą, to z byle kogo potrafił zrobić gwiazdę filmu.
  Poza tym uściślijmy: co oznacza termin „prawdziwy aktor”? Dla mnie to osoba po filmówce, czyli jakieś 20% z największych światowych gwiazd. + czasem jest tak, że osoba z wykształceniem przed kamerą może być totalnie do dupy, a w teatrze zagra tak, że widz spadnie z krzesła.

  Myślę, że trzeba dać szansę Sehunowi. Jak scenariusz i realizacja będą dobre, to jego zła gra niewiele zaszkodzi.

  P.S. moja koleżanka, osoba dość wybredna przeżyła EXO Next Door tylko dzięki postaciom Sehuna i Baeka, bo wg. niej wprowadzali chociaż coś śmiesznego, a nie żałosnego, jak odbierała główną bohaterkę. Oj mocno musiała się znieczulać, żeby przetrawić tą postać. Może to kwestia wieku, nie wiem.

 7. Nadiaa Reply

  Może nie będzie tak źle? Może okaże się że Sehun jest dobrym aktorem xD

 8. MajazOlsztyna Reply

  Nie obrażajcie go z powodu EXO NEXT DOOR które było taką sobie dramą, każdy ma prawo się rozwijać i muzycznie i aktorsko, sam Sehun jest już w kilku filmach które jeszcze nie wyszły. A Baekhyun??? W którym miejscu się ośmieszył. W Moon Lovers zagrał bardzo dobrze.
  A skoro piszecie że „idole powinni zajmować się idolowaniem” to nie oddzielajcie od tego D.O. to też jest piosenkarz i tylko dzięki temu że ma doświadczenie, mu też na początku słabo wychodziło to dzieki tej szansie jest teraz taki dobry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *