Jun.K (2PM) osobiście przeprasza za jazdę pod wpływem alkoholu

Jun.K (2PM) osobiście przeprasza za jego ostatni incydent z jazdą pod wpływem alkoholu publikując post na oficjalnej stronie zespołu.

„Tu Min Jun.

Po pierwsze bardzo przepraszam, że muszę napisać do wszystkich z powodu tej sprawy.

Moja spontaniczna decyzja była głupia. Będę patrzeć wstecz bardzo żałując i zastanawiając się nad sobą, który popełnił taki błąd, choć wiem jak ekstremalnie złe jest picie i kierowanie. 

Serdecznie przepraszam wszystkich za rozczarowanie wszystkich fanów, którzy kochają i wierzą we mnie i moich kolegów z zespołu.”

Jun.K został złapany podczas jazdy pod wpływem alkoholu 10 lutego w okolicach godziny 7:00 w punkcie kontroli trzeźwości, który został ustawiony na skrzyżowaniu w pobliżu Sinsa Station. W jego krwi wykryto 0.007 procent alkoholu.


cr.: (1)

4 comments

 1. Neytiri Reply

  Totalnie nawalił, jestem mocno zawiedziona. Czy oni się nie nauczą na błędach całej listy kumpli z showbiznesu, że nie można i nie warto jeździć po alkoholu. Na szczęście nic się nie stało, wpadł przy okazji kontroli a nie wypadku, ale jednak to było tak bardzo głupie z jego strony. Kasy na taksówki im przecież nie brakuje, mają menadżerów i w JYP dodatkowo udostępnione samochody z szoferami 24/7. W dodatku pogrzebał w gruzach szanse 2PM na wspólny występ z okazji igrzysk. Teraz pewnie pójdzie do wojska skoro zawiesza aktywności. Naprawdę niefajnie, nie zazdroszczę mu, konsekwencje poniesie. Mam nadzieję, że na przyszłość już nie popełni podobnego błędu.

 2. Rossellinique Reply

  Niech lepiej przeprasza kumpli z zespołu, bo cały zespół będzie teraz na widelcu. Niestety.
  Ręce opadają.

  • Rossellinique Reply

   Powód bardzo głupi. Wystarczy być choć trochę rozsądną osobą i choć trochę myśleć odpowiedzialnie by nie wsiadać za kółko pod wpływem tym bardziej jeśli jak on ma się tyle innych opcji dotarcia do danego miejsca tj taxi, manager, firma przewozowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *