JYP przeprasza za to, że Jun.K prowadził pod wpływem alkoholu

13 lutego okazało się, że Jun.K (2PM) został złapany na jeździe pod wpływem alkoholu 10 lutego około godziny 7:00 czasu koreańskiego.

Raporty ujawniły, że poziom alkoholu w jego krwi wynosił 0.074 procenta, co jest wystarczające do zawieszenia licencji. W tym czasie jechał sam samochodem. Źródło z Gangnam Police Station stwierdziło, że Jun.K nie przeciwstawił się policji, która sprawdzała potencjalnych pijanych kierowców, a jego manager przyszedł później odebrać samochód.

JYP Entertainment wydało oficjalne oświadczenie dotyczące tej sprawy.

„Dzień dobry, tu JYP Entertainment.

Serdecznie przepraszamy za to, że nasz artysta Kim Min Jun (Jun.K) prowadził pod wpływem alkoholu.

Sam Kim Min Jun jest pełen skruchy i refleksji. Idąc dalej, wszystkie jego aktywności zostaną wstrzymane,  a my będziemy szanować intencje naszych zagranicznych partnerów i firm, z którymi mamy umowy.

Nasza firma regularnie edukuje nasze gwiazdy jak zapobiegać jeździe pod wpływem alkoholu i my mamy wyznaczonych określonych kierowców z których usług korzystamy od 2014.

Również, firma całkowicie opłaca koszty użytkowania usługi kierowców.

Niemniej jednak, zdajemy sobie sprawę z naszej odpowiedzialności w tym zdarzeniu oraz obiecujemy poprawę i rozważymy bardziej efektywne środki zapobiegawcze.

Jeszcze raz bardzo przepraszamy.”


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *