Yuk Ji Dam mówi o swojej relacji z Kang Danielem (Wanna One); Kasper odpowiada

Wczesnym rankiem 14 lutego raperka Yuk Ji Dam opublikowała na Instagramie zrzut ekranu, na którym widać post fanki Kang Daniela (Wanna One), w którym napisała ona historię z punktu widzenia idola.

W większej części niezrozumiałym opisie Yuk Ji Dam podaje, że ten post jest o niej i Kang Danielu: „Czy stalking nie jest nielegalny? […] Nie mogłam doczytać do końca, bo nie byłam w stanie tego znieść.”

Yuk Ji Dam poprosiła protestujących fanów o nie wypowiadanie się, jeżeli nie znają całej historii. Gdy internauci stwierdzili, że może być pijana z powodu jej bezsensownego postu, raperka zapewniła, że jest w pełni trzeźwa.

Post na Instagramie został usunięty przez Yuk Ji Dam, jednak jeden post pozostał: „Nie ja jestem osobą, która powinna odpowiadać, a osoby w to zaangażowane. Jeżeli nie znacie historii, przestańcie pozostawiać obraźliwe komentarze. Ja również nie wiem. Proszę, pokaż się … nie chcę więcej … takie wybryki… nie złoszczą. Nie wiem, co jest czym. Blizny pozostawione przez innych i tak dalej, każdy ma swoją historię, więc zostawcie to teraz w spokoju.”

Fanka, która napisała historię zamknęła swój blog, mówiąc, że nie chce sprawiać żadnych problemów Kang Danielowi, oraz że nie ma żadnych powiązań z Yuk Ji Dam.

Po plotkach, które pojawiły się po poście Yuk Ji Dam, Kasper napisała krótkie wyjaśnienie sytuacji na swoim Instagramie:

„Długo się zastanawiałam [nad napisaniem tego], ale ponieważ zdaje się być wiele kłamstw na ten temat, zamierzam powiedzieć kilka słów, aby pomóc zrozumieć sytuację fanom Wanna One oraz Kang Daniela i tym, którzy byli zaniepokojeni albo rozgniewani postem Yuk Ji Dam.

Około dwa lata temu, gdy Kang Daniel był trainee zaprosiłam go na imprezę ze znajomymi (gdy byliśmy młodsi, chodziliśmy do tej samej akademii pozalekcyjnej w Busan). [Yuk] Ji Dam też tam była i tak Ji Dam poznała się z Danielem. Byli w podobnym wieku i wszyscy pogadywali się ze sobą dobrze tamtej nocy; potem spotkali się kilka razy ze wspólnymi znajomymi i słyszałam od obydwojga, że zaczęli kontaktować się ze sobą.

“Niedługo potem trainee MMO zaczęli przygotowywać się do „Produce 101” i stali się zajęci swoimi grafikami. Z tego co wiem [Daniel i Ji Dam] zakończyli znajomość w dobrych stosunkach, ponieważ ciężko byłoby im się kontaktować i spotykać ze sobą odkąd Daniel skupiał się na trenowaniu do show, które jak myślał, miało być jego ostatnio szansą. Po tym jak Daniel zadebiutował, nawet gdy tych dwoje się spotykało, witali się tylko ze sobą; nie kontaktowali się ze sobą ani nie było między nimi żadnej relacji, ponieważ było to niemożliwe.

Nie rozumiem, dlaczego Ji Dam opublikowała zrzuty ekranu tego posta na blogu albo z jakiego powodu w jej wiadomości jest tyle błędów, że nie da się jej zrozumieć. Jednakże jestem pewna, że post nie wygląda, jakby był o relacji Daniela i Ji Dam. Nie mogę powiedzieć nic więcej, ponieważ nie jestem bezpośrednio zaangażowana, ale jako osoba, która przedstawiła ich sobie nawzajem, chciałabym zapobiec dalszym plotkom.”

Agencja Kang Daniela, YMC Entertainment odniosła się do sytuacji, informując, że podejmie kroki prawne przeciw plotkom, rozprzestrzeniającym się z powodu starej przyjaźni.


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *