SEVENTEEN zaskakuje uczennice liceum niesamowicie śmieszną i wzruszającą akcją

SEVENTEEN zagrało w śmieszną grę, zaskakując swoje fanki w liceum!

Wydarzenie zostało zaprojektowane specjalnie dla fanki o imieniu Soo Jung, która ostatnio pojawiła się na fanmeetingu SEVENTEEN. W celu zaskoczenia jej SEVENTEEN pojawiło się na sesji jogi w jej liceum. Filmik z wydarzenia został opublikowany przez Dingo.

Jeonghan, The8 i Hoshi zostali wybrani jako przedstawiciele i „pionki” innych, zostając na sali w roli kamerzystów z zasłoniętymi twarzami.

Na samym początku trzech przedstawicieli musiało wykonywać polecenia reszty członków ukrytych z tyłu. Tańczyli podczas sesji jogi i udawali, że spadają z trybun. Jednakże uczennice były zbyt zajęte ćwiczeniami, aby zwrócić na nich uwagę.

SEVENTEEN podkręcili wydarzenie, zmuszając Jeonghana do rozpoczęcia wykonywania ćwiczeń wraz z uczennicami.Nie tylko musiał podążać za jogą, ale także podnieść rękę i zapytać głośno: „Czy robię to dobrze?”. W końcu wszystkie głowy odwróciły się. Uczennice wyglądały na zbite z tropu tym, że operator kamery dołączył do nich.

Rzeczy zaczęły nabierać niesamowitego tempa, gdy w tle zabrzmiała piosenka Sunmi – „Gashina”. Hoshi otrzymał polecenie, aby śpiewać na głos i przez zabawny sposób, w jaki to robił sprawił, że poza studentami, ukryci członkowie SEVENTEEN również zaczęli się śmiać. Jeonghan, The8 i Hoshi tańczyli do piosenki i próbowali zachęcić uczennice do dołączenia do nich.

W końcu Jeonghan, który jest ulubionym członkiem Soo Jung zdjął swoją maskę i podszedł do dziewczyny z aparatem, pytając: „Powinniśmy zrobić sobie razem zdjęcie?”. Fanka, która nie rozpoznała SEVENTEEN, pozowała z idolem zdezorientowana. Przez nagłe krzyki koleżanek z klasy zorientowała się, kim jest chłopak, robiący sobie z nią zdjęcia i spowodowało to u niej łzy radości.

Na samym końcu wszyscy członkowie SEVENTEEN pojawili się i osobiście wręczyli wszystkim dziewczynom plecaki, które sami kupili. Jeonghan pomógł Soo Jung założyć plecak i obdarował ją uściskiem.

Poniżej znajdziecie pełny filmik z tego wydarzenia!


cr.: (1)

3 comments

  1. Rossellinique Reply

    Mega urocze, choć zazdroszcże to też cieszę się ich szczęściem. Pewnie jeden z najlepszych dni w szkole ;D

  2. Neytiri Reply

    Ale ekstra zorganizowane, Seventeen są kochani. Wybrana fanką wygrała los na loterii, ale też cała grupa dziewcząt miała super niespodziankę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *