SM i YG mówią o występach EXO i CL podczas ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich w Pjongczang

Ostatnio ujawniono, że CL i EXO wystąpią podczas ceremonii zamknięcia igrzysk olimpijskich. SM Entertainment stwierdziło:

„Jako, że ceremonia zamknięcia igrzysk olimpijskich jest wydarzeniem na które zwraca uwagę wielu ludzi z całego świata, my przygotowujemy się do występu z jeszcze większą ostrożnością.”

YG Entertainment powiedziało:

„Wkładamy jeszcze więcej wysiłku w przygotowania do ceremonii zamknięcia.”

Na ceremonii otwarcia usłyszeliśmy również k-pop w postaci aranżacji EDM hitów Red Velvet, BTS, czy PSY. Piosenki te towarzyszyły przejściu sportowców na stadionie.

Podczas trwania igrzysk gwiazdy k-popu uczestniczą w różnych występach. Na przykład w każdą sobotę lutego odbywa się „K-Pop World Festa Headliner Show” na którym możemy zobaczyć takie gwiazdy jak: BTOB, B1A4, The Boyz, 2PM, Red Velvet, GFRIEND, Super Junior D&E i wiele innych. Inne gwiazdy okazują swoje wsparcie w inny sposób, np. Taeyang (BIGBANG) nagrał piosenkę „Louder”, która powstała specjalnie na to wydarzenie.


cr.: (1)

12 comments

 1. Marika Reply

  Po występie EXO już żaden inny zespół nie będzie w stanie przebić ich światowej sławy i może w końcu Billboard ich doceni dając im wyższe miejsca na listach

  • Mou Reply

   O czym ty?? Po pierwsze Billboard to nie wyznacznik światowej sławy XD I po drugie występ na Olimpiadzie to przede wszystkim HONOR dla EXO i CL. Reprezentowanie ich własnego kraju musi dla nich naprawdę wiele znaczyć i pewnie dla wielu innych artystów również. Bo w 2012 podczas Zamknięcia Igrzysk w Londynie nawet nieistniejące wtedy Spice Girls zgodziły się na występ. A i coś wątpię, że przyniesie im to wielką sławę. Młodzi ludzie raczej nie oglądają takich rzeczy. I nie o muzykę tam przecież chodzi.

  • Monic Reply

   Mnie najbardziej w tym komentarzu śmieszy to, że uważasz, że BB sam daje od tak miejsca na listach, gdzie to zależy od spotify, yt, audycjach w radiach itp XDD

 2. Neytiri Reply

  Występ na ceremonii zamknięcia to zapewne będzie dla EXO i CL wielki honor i niezapomniane przeżycie, bardzo się cieszę 🙂

 3. Suzzzi Reply

  Nie wydaje mi się by po tym występie popularność exo jakoś nie nadzwyczajnie poszła w górę tak samo z CL.

  • Malina Reply

   Ale dlaczego nie? To poprawnie gramatycznie. I „polsku” piszemy z małej litery. Poza tym artykuł jest napisany w języku polskim, więc nie rozumiem o co chodzi 😮

   • xiao Reply

    A ja nie rozumiem czemu ludzie muszą przyczepić się o byle co. Niech każdy pisze tak jak lubi, bo nikt nie będzie zmieniać tytułu tylko dlatego, że komuś przeszkadza 》poprawnie gramatycznie《 słowo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *