Agencja ROMEO wydaje oświadczenie po kontrowersjach związanych z Milo

Agencja ROMEO przeprosiła i oświadczyła, że Milo ma teraz czas na przemyślenie ostatnich kontrowersji, w które został zamieszany.

Japońska fanka opublikowała niedawno zrzuty ekranu, które opisane zostały przez nią jako rozmowa z Milo. W wiadomościach druga strona sugeruje fance, że jest obecnie w Japonii i powinni spotkać się razem w hotelu. Fanka w raportach została przedstawiona jako nieletnia.

Agencja ROMEO, CT Entertainment opublikowała 20 lutego oświadczenie na ten temat na oficjalnym fan cafe zespołu:

„Witajcie, tutaj CT Entertainment. Chcielibyśmy wyrazić szczere przeprosiny skierowane do fanów za spowodowanie obaw zaistniałym skandalem. Milo rozmyśla głęboko nad tą sprawą, w której pokazał się z niedojrzałej strony jako osoba publiczna i weźmie przerwę, aby jeszcze lepiej przemyśleć swoje zachowanie. Jeszcze raz skłaniamy głowy i przepraszamy fanów. Zrobimy, co w naszej mocy, aby uniknąć jakichkolwiek skandali w przyszłości.”


cr.: (1)

7 comments

 1. Lim Reply

  Czyli dobrze rozumiem że to wszystko to prawda? O człowieku, ale narobiłeś.

 2. polik Reply

  Chciał się z nią tylko spotkać w hotelu a wszyscy pomyśleli o jednym od razu…

  achh ci Idole, ok to też ludzie i mają potrzeby ale powinni z większym rozmysłem dobierać ludzi którym składają takie propozycje.

 3. Neytiri Reply

  Loool, skoro przepraszają więc to prawda?! No to się wkopał.
  Wiadomo, że kompletnie inna moralność panuje wśród fanów zachodnich idoli niż tych azjatyckich idoli. Ale w tym wypadku to była nieletnia dziewczyna i to jest problem.

  • Rossellinique Reply

   Wg pewnej fanki z Japonii Milo próbował się z nią umówić, w jakim celu pozostaje niedomówione, faktem jest że dziewczyna jest nieletnia. Wszystko wskazuje że jest to prawda, no i Milo jest teraz w słabej sytuacji.

 4. Rossellinique Reply

  Nie mam nic przeciwko spotykaniu się idoli, więc jeśli tylko o to chodzi to dla mnie problemu nie ma, nawet jeśli byłoby to jednorazowe spotkanie na seks, to jeśli tylko obie strony wyrażają zgodę, jest to dla mnie nadal ok.
  Ale dziewczyna była nieletnia, więc nawet jeśli najprawdopodniej mieli się po prostu spotkać, pogadać to jest już to źle widziane, inna sprawa czy Milo znał wiek dziewczyny i wiedział w co się pakuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *