Jung Hyung Don i Defconn opuszczają „Weekly Idol”

Jung Hyung DonDefconn rezygnują z bycia prowadzącymi „Weekly Idol”.

22 lutego pojawiły się pogłoski mówiące, że:

„Jung Hyung Don i Defconn opuszczają MBC Every 1 „Weekly Idol” i ich ostatni dzień na planie będzie miał miejsce 7 marca.”

Kim Jin, który jest kierownikiem produkcji tego programu, potwierdził te informacje za pośrednictwem jego osobistego konta na Twitterze słowami:

„Artykuł został opublikowany. Jestem tak smutny, że nie będziemy już dłużej z „Weekly Idol”, nad którym wspólnie pracowaliśmy przez 7 lat. My, pracownicy i prowadzący, chcielibyśmy podziękować wszystkim fanom idoli za miłość, którą otrzymaliśmy.”

Pierwszy odcinek „Weekly Idol” został wyemitowany w czerwcu 2011 roku. Jest to program, w którym idole uczestniczą w wielu rozmaitych grach i promują swoją muzykę. Show od lat cieszy się popularność i zaprasza najsłynniejsze gwiazdy, takie jak: BTS, EXO, BIGBANG, czy IU.

Program nie znika z anteny i wkrótce poznamy nowych prowadzących.


cr.: (1)

17 comments

 1. Vet Reply

  Czuję jakby mi zabrano coś ważnego. Oglądanie tego programu nie będzie miało już nigdy sensu

 2. Veikai Reply

  No nie…nie wyobrażam sobie Weekly Idol bez nich. To oni tworzą dużą część atmosfery w programie i wiedzą co robić 🙁 Jestem wkurzona, że odchodzą, ale też wdzięczna, za to, że tak dobrze prowadzili program przez te 7 lat. Ciekawią mnie następni prowadzący. Chciałabym żeby byli to Heechul i Hani, ale nie mam na to co liczyć, bo oni mają przecież swoje działające zespoły….poczekam i zobaczę 🙂

 3. kidnielpdc101 Reply

  2018r chyba naprawdę będzie okropny, bez tych dwóch wariatów to nie będzie weekly idol

 4. dinoclau Reply

  NIE WIERZE… jeju jak mi smutno:( zgadzam sie z wami – to juz nie bedzie to samo ehh…

 5. _carl_♥ Reply

  Zdecydowanie ten program żył dzięki nim… To nie będzie teraz to samo 🙁

 6. Suzzzi Reply

  Ten program był fajny bo prowadzili go komicy, nawet Heenim w zastępstwie to nie to samo…

 7. Lulu Reply

  Chyba mam zawał.
  Jeju, to już nie będzie to samo. Ten duet jest niezastąpiony.

 8. Rossellinique Reply

  Ciekawa jestem kim będą nowi prowadzący. Poprzeczka jest mega wysoko postawiona.
  Choć Hani i Heechul się sprawdzili to wolałabym jednak kogoś kto idolem już nie jest, może jakiegoś komika. Grunt by osoby te miały poczucie humoru ale też odpowiednie podejście do ich gości.

 9. Malina Reply

  Wydaje mi się, że zrezygnowali, bo próbowano im coś narzucić, co wg nich nie jest zgodne z ideą WI. Nie wiem, ale faktem jest, że ten chaos, który panował na planie przez te wygłupy był nie do podrobienia. Od razu można było wyczuć, na ile coś jest wyreżyserowane, a na ile to totalny spontan. No i zawsze, cokolwiek by się nie działo, przedstawiali idoli w dobrym świetle. To było fajne. Nie zadawali standardowych pytań, nie naciskali za wszelką cenę, a umieli wyciągnąć od gości różne sekrety.

 10. MaraNocna Reply

  To już nie będzie to samo… Rozumiem, że mają swoje powody, by opuścić ten program, ale nawet gdy Don był chory i było zamiast niego zastępstwo, to było czuć, że atmosfera jest trochę inna i mi osobiście nie chciało się za bardzo oglądać tamtych odcinków. Natomiast teraz… Cóż, poczekamy, zobaczymy. Jednak na tą chwilę czuję jakby ktoś zabrał mi coś ważnego. Tym bardziej, że to dzięki WI nauczyłam się imion lub w ogóle poznałam wielu artystów.

 11. Aga Reply

  A ja uważam, że to dobra zmiana. Przez ich faworyzowanie i olewanie poszczególnych członków grup nie byłam w stanie obejrzeć wielu odcinków. Program zostanie odświeżony i mam nadzieję przestanie być tak powtarzalny.

  • Malina Reply

   Ja to odebrałam raczej jako niezmuszanie do angażowania się członków, którzy nie czują się dobrze w takim formacie, a muszą być, bo są w zespole.
   Poza tym nie wiemy, jak to montowano. Bigbang nagrywali 4 godziny, wyemitowali z tego połowę. Może być tak, że poświęcają członkom uwagę po równo, ale dopiero w montażu wychodzi kto miał momenty ciekawe dla publiki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *