Artorka Choi Yul wysuwa zarzuty o molestowaniu seksualnym przeciw Jo Jae Hyun’owi

Wcześniej raporty podały, że znany aktor o inicjale „J” został oskarżony o molestowanie seksualne członkini personelu, sprawiając, że ludzie zaczęli podejrzewać o to aktora Jo Jae Hyun’a.

W ramach rozwijającego się ruchu „Me Too”, w którym ofiary otwierają się na temat molestowania w koreańskim świecie rozrywki, aktorka Choi Yul wypowiedziała się na temat Jo Jae Hyun’a.

23 lutego Choi Yul opublikowała zrzut ekranu profilu Jo Jae Hyun’a na swoim prywatnym Instagramie i napisała:

„Czekałam na to, aż zostaniesz wydany. Stało się to wcześniej niż przypuszczałam. To dopiero początek. Jest tutaj dużo więcej takich śmieci jak ty. Nie mogę powiedzieć zbyt wiele, bo mogę dużo stracić, ale dopóki wszyscy zboczeńcy nie znikną #metoo #with you.”

Konto Choi Yul na Instagramie stało się prywatne, ale źródło z agencji Jo Jae Hyun’a ogłosiło, że obecnie kontaktuje się z aktorem w celu sprawdzenia, czy te zarzuty są prawdziwe.


cr.: (1)

11 comments

 1. Lim Reply

  Strasznie się cieszę, że w końcu sprawy molestowania (te prawdziwe, a nie sfałszowane dla korzyści) zaczynają w Korei wychodzić na jaw.

 2. xiao Reply

  Również się cieszę, bo to co oni robią jest straszne i zasługują na karę~

 3. bigbanghwaiting Reply

  Ja tam bym chciała, żeby molestował mnie taki Hyun Bin, Park Hyungsik czy inny Ji Chang Wook.
  I pewnie żadna z nas nie miałaby nic przeciwko temu, żeby jej ulubiony bias ją troszkę pomolestował 😉

  Jeśli jednak aktor jest stary, brzydki i mało popularny- to jednak niech trzyma łapy przy sobie

  • xiao Reply

   Raczej wątpię w to, żeby ktoś normalny chciał dać się obmacywać obcemu facetowi, nawet jeśli jest biasem. Niektórzy ludzie się szanują, wiesz?

  • vet Reply

   jesteś ludzkim ścierwem i powinnaś się wstydzić za to co piszesz. j*b się proszę na ryj

   • dinoclau Reply

    jprdl dajcie jej spokoj kazdy ma prawo pisac to co chce wiec 🙂

    • xiao Reply

     Nikt się jej nie uczepil, może jeden z tych komentarzy był dość ostry, ale np w moim komentarzu i Lim nie ma żadnych wyzwisk ani nic, więc? A jeśli nie widzisz problemu w tym, że ktoś traktuje molestowanie jako blahostke i twierdzi, że każdy dałby się zmacac biasom (no chyba, że to brzydki i stary aktor, to już nie może nikogo dotykać), to ci mega współczuję. Szanujmy się, proszę.

     • dinoclau Reply

      nie mam problemu do ciebie tylko do vet bo „jestes ludzkim scierwem” to wedlug mnie lekka przesadaXDDDD poza tym nie jestem ani po waszej ani po bigbanghwaiting stronie wiec no.

  • Demon Lord Reply

   Ja tam bym osobiście nie chciała żeby taki GD mnie molestował.

  • Lim Reply

   Chyba mylisz pojęcia, bo molestowanie to naruszanie czyjejś przestrzeni osobistej bez zgody tej osoby. Naprawdę wątpię, żeby ktokolwiek czerpał z tego przyjemność, nawet jeśli czyni to twój własny chłopak czy wymarzony oppa (taki zonk, bo tak, osoby które nam się podobają też mogą nas molestować). A co do samego Jo Jaehyuna – nie musisz go od razu wyzywać od brzydkich, starych dziadów, bo uwierz, komuś może się podobać, bo nie każdy ma taki sam gust jak ty. Co nie zmienia faktu, że jakkolwiek by nie wyglądał oprawca – molestowanie to wciąż molestowanie.

  • Rossellinique Reply

   Jakie ty dziecko jesteś jeszcze niemądre..
   Choć wnerwiły mnie twe słowa to nie życzę ci byś z płaczem musiała je kiedyś cofać, bo molestowanie nie jest niczym przyjemnym. I uświadamiam, że gwałtu może dokonać też współmałżonek, tak samo molestowania. To naruszanie czyjejść prywatności bez zgody drugiej osoby, a to, że ty czerpiesz rzekomo przyjemność z tego że zmacał by cię jakiś przystojniak to nie byłoby molestowanie, bo ty wyraziłaś ku temu chęć, po pierwsze, a po drugie, niefajnie o tobie to świadczy.
   Weź na przyszłość przeczytaj z kilka razy to co chcesz opublikować, bo serio :/

   Ahh i to nie jest kwestia różnicy zdań, uważanie że molestowanie jest cool powinno być tępione.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *