Drama „My Ahjussi”odpowiada na oskarżenia wobec Oh Dal Soo, dotyczące molestowania

22 lutego pojawiły się doniesienia, że aktor grający w latach 90. w teatrze w Busan, molestował seksualnie młodszą od siebie aktorkę. Określiły również, że jest on teraz znanym głównym aktorem, który ostatnio grał jedną z komediowych ról.

Jedno ze źródeł medialnych podało, że domniemanym aktorem jest Oh Dal Soo. 23 lutego źródło z jego agencji Star Village Entertainment odpowiedziało na pytania Sports Today, oświadczając: „Przepraszamy, nie mamy obecnie nic do powiedzenia na temat Oh Dal Soo.”

Źródło z agencji odmówiło również udzielenia odpowiedzi na pytanie, czy miała ostatnio kontakt z aktorem, czy zrezygnuje on ze swojej ostatniej dramy oraz, czy to prawda, że zerwał ze swoją dziewczyną.

Oh Dal Soo pojawi się w nadchodzącej marcowej dramie „My Ahjussi”. Drama również wydała 23 lutego oświadczenie: „Artykuł podaje jego imię jako fakt, ale sytuacja nie jest jeszcze jasna. Rozumiemy, że agencja jest teraz w trakcje rozmów z nim. Również czekamy na oświadczenie aktora.”

Inny raport z tego dnia podaje, że Oh Dal Soo i jego dziewczyna Chae Gook Hee zerwali ze sobą po długim czasie. Zaczęli spotykać się po tym, jak grali razem w filmie w 2012 roku, ich znajomość stała się publiczną w roku 2016.


cr.: (1)

1 Comment

  1. Rossellinique Reply

    O żesz, widzę zaczyna być gorąco w Korei. A znając niestety ich podejście to będzie jeszcze goręcej i więcej tego typu informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *