Jo Jae Hyun przyznaje się do molestowania seksualnego, zostaje usunięty z dramy „Cross”

24 lutego aktor Jo Jae Hyun, który został niedawno oskarżony o molestowanie seksualne, wydał oficjalne oświadczenie:

„Tutaj Jo Jae Hyun.

„Plotka, która pojawiła się jako pierwsza mówiła, że aktor, który jest także właścicielem teatru, wymusił pocałunek na młodej członkini personelu po posadzeniu jej na swoich kolanach. Gdy pojawiły się te doniesienia, zamierzałem wyjaśnić parę części, które mijały się z prawdą. 

Jednakże niedługo potem natrafiliśmy na wywiad [na temat zarzutów o molestowanie seksualne], który zdawał się rodzić inne podejrzenia. Byłem bardzo zaskoczony i nie mogłem odszukać w pamięci tak krótkiego wywiadu.

Miałem wtedy okropne myśli o tym, że wszystko to jest tylko oszczerstwem. Kilka artykułów zaczęło rozgłaszać fałszywe informacje, więc miałem nadzieję, że to wszystko po prostu szybko się skończy.

Zamiast autorefleksji, spędzałem czas na haniebnych myślach. Jestem potworem, starającym się unikać [konsekwencji] moich głupich myśli i czynów z przeszłości.

Przyznaję, że żyłem w bardzo zły sposób. Przez 30 lat mojej gry aktorskiej popełniłem wiele błędów, polegających na grzesznych słowach i czynach wobec moich kolegów, pracowników i młodszych aktorów.

Jestem grzesznikiem. Skłaniam moją głowę, przepraszając osoby, które zostały przeze mnie bardzo zranione. Nie będę dłużej myślał o samym sobie. Nie będę tego unikał.  Wezmę odpowiedzialność za to, co uczyniłem. 

Od teraz będę patrzył na moje przeszłe życie z sercem pełnym skruchy wobec moich ofiar.

Jest mi bardzo przykro i wstydzę się tego.”

Ekipa produkcyjna tvN „Cross” również wydała oficjalne oświadczenie, mówiące:

„Zdecydowaliśmy, że odejście Jo Jae Hyuna z dramy jest nieuniknione. Postaramy się jak najszybciej usunąć jego postać.”


cr.: (1)

2 comments

  1. Rossellinique Reply

    Nie wiem jak innych ale mnie to oświadczenie trochę rozbawiło w niektórych fragmentach. Jest takie dramatyczne. Zamiast napisać ‚tak moja wina, przyznaję się, wezmę odpowiedzialność’ to tu jakiś grzesznik, potwór, haniebne myśli.. ahh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *