Girl band STELLAR rozpada się po 7 latach

Dziewczyny ze STELLAR poinformowały fanów o rozpadzie zespołu!

25 lutego aktualne i byłe członkinie zespołu: Minhee, Hyoeun, Soyoung, Youngheun, Gayoung i Jeonyul wzięły udział w fan meetingu. Podczas spotkania z fanami oświadczyły, że nie będą kontynuowały grupowej promocji.

Kontrakty członkiń z agencją The Entertainment Pascal niedawno wygasły. Dziewczyny zdecydowały, że nie będą przedłużać współpracy z wytwórnią. Zamierzają promować się indywidualnie i szukać własnej ścieżki.

Minhee opublikowała także list do fanów na swoim Instagramie, w którym napisała:

Za każdym razem kiedy myślałam o rozpadzie STELLAR , wydawał mi się on tak odległą przyszłością. Dziś nadszedł ten dzień i zdałam sobie sprawę, jak czas szybko ucieka…

Wspólne momenty z Twinkles to teraz już tylko wspomnienia, jednak należą do tych, których się nie zapomina!

Każda z nas pragnie podążać za własnymi marzeniami, dlatego musimy się rozstać. Ja ,Joo Minhee, obiecuję pokazać się w przyszłości z jak najlepszej strony i proszę o  dalsze wsparcie! 

Koleżanki z zespołu dały mi dużo wiary we własne siły. Twinkles, Wam również dziękuję! Jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna. Otrzymałam od Was tak wiele miłości i niezapomnianych wspomnień. Nie zapomnę o tym do końca życia!

Kocham Was!

 

 

STELLAR zadebiutowały w 2011 roku z utworem “Rocket Girl.” Popularność zyskały dzięki utworom takim jak “Marionette” i “Sting.”

 


src: (1) (2)

3 comments

 1. Lim Reply

  Strasznie mi przykro 🙁 Tak bardzo starały się żeby się wybić, ale przez ich głupią wytwórnię knetzi ich przekreślili i nie chcieli dać im szansy…

 2. xiao Reply

  Kolejna świetna grupa się rozpadła 🙂 dlaczego ludzie ich nie docenili? Miały lepsze piosenki od większości popularnych gbandow. Jak zwykle ludzie wolą słuchać tylko popularnych zespołów, bo przecież „nugu” grupy są gorsze.

 3. Rossellinique Reply

  Szkoda, choć nie jestem mega fanką gbandów i niewielu słucham to jednak przykro słyszeć o rozpadzie kolejnego z tej samej generacji.
  Cóż, pozostaje nam życzyć dziewczynom powodzenia na nowych drogach 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *