Olimpijczycy opowiadają o swoich wrażeniach odnośnie zamknięcia Igrzysk Olimpijskich

Medaliści olimpijscy, między innymi rodzeństwo, Maia i Alex Shibutan, opowiadają o swoich wrażeniach związanych z oficjalnym zakończeniem Igrzysk Olimpijskich w PyeongChang 2018!

Tuż po tym  jak CL, EXO oraz Honey Lee wystąpili na oficjalnej ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich, sportowcy i goście podzielili się wrażeniami na swoich oficjalnych kontach społecznościowych.

Para łyżwiarzy tanecznych reprezentujących Stany Zjednoczone, brązowi medaliści tegorocznych Igrzysk Olimpijskich, Maia i Alex Shibutani, opisali swoje emocje związane z występami idoli na swoich Twitterach!

https://twitter.com/MaiaShibutani/status/967764404463812609

Umm @chaelinCL to było ELEKTRYZUJĄCE. Tak się cieszę, że mogłam zobaczyć ten występ na żywo!

 

Wow. Ceremonia zakończenia była niesamowita! @chaelinCL @weareoneEXO @MartinGarrix i wspaniała zapowiedź Igrzysk w Pekinie 2022!

 

Amerykańskie rodzeństwo azjatyckiego pochodzenia wyznało już wcześniej, że są fanami zespołu BTS. Specjalnie dla członków boy bandu przywieźli czapki olimpijskie, element amerykańskiego stroju zaprojektowanego dla reprezentantów na zimowe igrzyska.

 

Koreańska para tancerzy Yura Min i Alexander Gamelin opublikowali zdjęcie na Instagramie w towarzystwie członków EXO. W prezencie otrzymali podpisany album grupy “THE WAR: The Power of Music.”

 

 

Alexander Gamelin w swoim poście napisał:

 “Spotkaliśmy się z EXO! Dae~bak.”

 

 

Podczas wczorajszej gali pokazów mistrzów para zatańczyła do piosenki BIGBANG i 2NE1 – “Lollipop

 

Laura Deas, skeletonistka z Wielkiej Brytanii, także miała okazję zrobić sobie zdjęcie z popularnym zespołem.

https://twitter.com/skeletonlaura/status/967775513824477184

 


src: (1)

2 comments

  1. Neytiri Reply

    Fajnie, że sportowcy mieli okazję poznać kpopowych idoli, a idole sportowców, za kulisami całej imprezy wiele się działo 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *