Jo Min Ki oskarżony o molestowanie kobiety poprzez wiadomości i zdjęcia

Inna ofiara pojawiła się, oskarżając Jo Min Ki o molestowanie seksualne.

28 lutego Sports Chosun zgłosiło, że 11 ofiara Jo Min Ki oskarżyła go o molestowanie i wyjawiła informacje od anonimowego informatora.

Nawiązując do artykułu, kobieta (dalej przedstawiana jako „A”) poznała Jo Min Ki na imprezie. Jo Min Ki poprosił ją o numer telefonu, aby móc zadawać jej pytania na temat wina z racji jej dużej wiedzy na ten temat po studiach w USA. Potem nękał ją poprzez KakaoTalk w sierpniu 2015 roku.

Uwaga: Wyraźny język seksualny

„A” powiedziała, że Jo Min Ki rozpoczął rozmowę od zwyczajnych wiadomości na typowe tematy i zapytał: „Nie wychodzisz z pracy za późno?”. Potem wysyłał wiadomości takie, jak: „Czy jesteś zgodna w sprawach seksu ze swoim chłopakiem?”. Kiedy próbowała zniechęcić go do tego typu pytań, odpowiadając, że dzieli się ze swoim chłopakiem tylko platoniczną miłością, odpowiedział: „Jak może to być platoniczna miłość, po zobaczeniu twojego ciała?”. Przeszedł do zadawania pytań typu: „Chcesz się całować? Chcesz się kochać?” i napisał: „Myślę, że fizyczna miłość jest dobra.” oraz „Chcę cię całować i dotykać.”

Wysłał jej także zdjęcie górnej części swojego ciała bez koszulki i napisał: „To stare zdjęcie mojego ciała, gdy jeszcze ćwiczyłem.” Napisał także: „W dzisiejszym dniu, zarówno moje ciało, jak i umysł są głodne.” i „Twoje ciało jest ładne, ale podziwiam twój celibat.”

Jo Min Ki ciągle wysyłał „A” takie wiadomości. Po wysłaniu kolejnego zdjęcia swego torsu, napisał: „Teraz robię się taki napalony, gdy sobie to wyobrażam. To niebezpieczne.” Wysłał jej także zdjęcie siebie w samej bieliźnie, pisząc: „Chcę cię zobaczyć. Jestem taki twardy. Powinnaś też być mokra.” i „Dotykasz się? Ja właśnie się dotykam. Pomóż mi.”

„A” wyznała: „Powiedziałam mu, żeby przestał taki być, a on wysłał mi zdjęcie swojego penisa.” Następnego dnia wysłał jej wiadomość, przepraszając i tłumacząc się, że był pijany.

„A” kontynuowała: „Po tym wszystkim zaczęłam ignorować jego wiadomości. Jo Min Ki i ja mamy wielu wspólnych znajomych. Dobrze dogaduję się z nimi wszystkimi, więc ciężko było mi to wyznać. Potem dowiedziałam się, że jego złe działania zostały ujawnione, więc sama to wyjawiam.

„A” dodała: „Przekażę kopię wiadomości i zdjęć policji, jeżeli będzie taka potrzeba.”

Oskarżenia o molestowanie seksualne wobec Jo Min Ki wpłynęły po raz pierwszy 20 lutego. Początkowo zaprzeczył im w oświadczeniu wydanym poprzez agencję, ale pojawiało się coraz więcej ofiar. Od tamtego czasu został zwolniony z posady na uniwersytecie, usunięty z dramy oraz wyrzucony z agencji.


cr.: (1)

2 comments

  1. Ann Reply

    Włos siwieje zadek szaleje. Naprawdę zachował się skandalicznie wobec tej kobiety.

  2. Wika Reply

    Koszmarne. Teraz dopiero wychodzi, jakimi szowinistami jest wielu Koreańczyków. Wiem, że molestowanie mam miejsce w każdej kulturze, ale im chyba się dotychczas wydawało, że są całkowicie bezkarni. Taki hierarchiczno -kastowy system społeczny. Skoro bodajże rok czy dwa lata temu władze wysłały list do zakładów pracy, skierowany do kobiet, z informacją, by sie za bardzo nie oburzały świńskimi kawałami, czy swobodniejszym zachowaniem mężczyzn w pracy, to nic dziwnego, że faceci myślą, że mają do wszystkiego prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *