Oh Dal Soo przeprasza Uhm Ji Young i inne ofiary za molestowanie seksualne

Po tym, jak Oh Dal Soo początkowo zaprzeczył skierowanym przeciwko niemu oskarżeniom o molestowanie seksualne, aktorka Uhm Ji Young pojawiła się w JTBC „Newsroom”, aby wypowiedzieć się na temat molestowania, jakie ją spotkało.

Po wyznaniach Uhm Ji Young, Oh Dal Soo wydał 28 lutego oficjalne oświadczenie, przyznając się do molestowania seksualnego i przeprosił za to swoje ofiary.

Poniżej znajdziecie pełne oświadczenie aktora:

„Tutaj Oh Dal Soo.

Seria wydarzeń, która miała ostatnio miejsce była moją winą. Jest mi naprawdę przykro za niepokojenie tylu osób.Skłaniam głowę, przepraszając tych, których skrzywdziłem w przeszłości. To wszystko moja wina, jestem za to odpowiedzialny.

Przechodziłem przez trudny okres w ostatnim czasie. Pośród tej krytyki za wydanie opóźnionego oświadczenia szczerze nie mogłem sobie przypomnieć ludzi, których skrzywdziłem. Bałem się, że ludzie zapytają, dlaczego nic nie pamiętam, ale właśnie tak było. Szczerze tego żałuję.

Po przeczytaniu komentarzy pod raportami mediów, próbowałem znów przywołać moje wspomnienia, pytając moich znajomych z tamtego okresu. Jednakże to prawda, że informacje mediów różnią się od tego, co pamiętam. Chciałbym to wszystko potwierdzić i porozmawiać z nią twarzą w twarz. Byłem tak sfrustrowany. Zniosę całą krytykę, z którą się spotkam za brak reakcji z mojej strony oraz utrzymywaniu, że molestowanie seksualne nigdy nie miało miejsca. Przepraszam.

Do [anonimowej kobiety] „A”, jeżeli jesteś osobą, o której myślę. Byłaś bardzo nieśmiałą i miłą osobą z silnym poczuciem przynależności. Proponowałem ci napisanie sztuki lub noweli, ponieważ byłaś utalentowana w tym kierunku.

Jestem teraz uwięzionym zwierzęciem, któremu odcięto ręce i nogi. Ale zniosę to wszystko. Wiem, że na tym świecie szczęście i sława równie szybko przychodzą, co odchodzą.

25 lat temu myślałem, że czułem pociąg do romansu. Szczerze przepraszam za ból, jaki sprawiłem. Czuję się naprawdę winny wobec ofiar, które musiały przez to przejść. Wiem, że teraz jest to ciężkie, ale mam nadzieję, że wasze rany się zagoją. I jeżeli jest jakiś konkretny sposób, w jaki „A” chce, abym jej to zrekompensował, jestem gotów spełnić jej życzenia.

Do aktorki Uhm Ji Young, naprawdę przepraszam, jak nauczyciel ucznia. Musiałaś przeze mnie pojawić się w telewizji. Wszystko, co powiem, zabrzmi jak wymówki i nikt mi nie uwierzy, ale moje serce naprawdę cierpi. Przyjmę wszystkie surowe nagany [Uhm Ji Young], proszę, oczyść swoje serce i pozostań zdrowa.

Przemyślę jeszcze raz moje życie, patrząc wstecz. Będę żył z sercem pełnym skruchy. I najważniejsze, nie będę unikał konsekwencji moich czynów. Jest mi naprawdę przykro z powodu tych, którzy byli przeze mnie krzywdzeni po raz drugi i trzeci. Zraniłem tyle osób, które dawały mi tak wiele nienależącego się wsparcia.

Jeszcze raz przepraszam.”


cr.: (1)

1 Comment

  1. Wika Reply

    Ja w takie przeprosiny nie wierzę. Pewnie mu manager napisał przy pomocy pracowników z PR-u.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *