Brown Eyed Girls własnoręcznie napisały list, aby uczcić swoją 12 rocznicę debiutu

Brown Eyed Girls zadebiutowały 12 lat temu!

2 marca zespół opublikował na swoim fan cafe własnoręcznie napisany list. W liście napisanym przez liderkę, którą jest JeA, członkinie podziękowały swoim fanom za nieustające wsparcie, miłość i zachętę w ciągu ostatnich 12 lat. Grupa wyraziła również radość z uszczęśliwiania fanów i podzieliły się informacją, że zawsze myślą o nich.

„Cześć, tu Brown Eyed Girls.

Nasi fani! Minęło trochę czasu, prawda? Wiecie jaki dziś jest dzień? To 12 rocznica Brown Eyed Girls. Nasza liderka JeA składa serca czterech członkiń i pisze ten list, aby odwdzięczyć się w ten mały sposób za miłość i wsparcie, którą dali nam nasi fani w ciągu tych 12 lat. 

Nasza najmłodsza (członkini) ma już 32 lata. Przez te lata zdarzały się rzeczy, które były radosne, ale również smutne, jednak wsparcie od was wszystkich, którzy byli z nami przez całą tę drogę, zawsze było dla nas ogromnym źródłem siły. 

Chociaż jesteśmy najszczęśliwsze, gdy występujemy przed wami, pokazując naszą najlepszą stronę, to kiedy piszemy ten list wydaje nam się, że pamiętamy więcej drobnych rzeczy, bo od tak dawna jesteśmy  razem.

Nawet w dniach, kiedy z powodu trudnych harmonogramów nie mogłyśmy się dobrze pożegnać, wszyscy byliście w naszych sercach, więc w samochodzie zawsze patrzyłyśmy na was  wykręcając szyje, dopóki nie mogłyśmy już was zobaczyć.

Byłyśmy w stanie w każdym momencie ciężko pracować , ponieważ widziałyśmy wasze  szczęście, to w jaki sposób się cieszyliście z każdego, najmniejszego nawet wydarzenia, które  przygotowałyśmy. 

My również widziałyśmy billboard na stacji Samseong, który upamiętnia naszą 12 rocznicę. Byłyśmy bardzo tym poruszone. Dziękujemy wam bardzo i obiecujemy, że będziemy ciężko pracować, aby odwdzięczyć się za tę miłość. 

Mamy teraz  taki rodzaj relacji, w której nie musimy wiele mówić, abyście wiedzieli jak się czujemy. Teraz nastał moment, kiedy czekanie jest prawdopodobnie najtrudniejszą rzeczą do zrobienia. Po tak długim, spędzonym wspólnie czasie, uważamy, że jest to niesamowite i jesteśmy bardzo wdzięczne za każdym razem, gdy widzimy naszych fanów, którzy nas dopingują jak nasza rodzina. Gdy wychodzimy poza relację między artystami i ich fanami, widzimy, że wszyscy daliście nam siłę będąc z nami i mamy nadzieję, że  będzie to nadal  trwało. Spędziliśmy tylko 12 lat razem, więc nadal pozostańmy z sobą! Kochamy was! Kochamy was! Kochamy was!

Z miłością, Brown Eyed Girls.”

Zespół zadebiutował w roku 2006 z albumem „Your Story” i od tego czasu ukazało się 6 albumów. Grupa ma na swoim koncie takie przeboje, jak: „Abracadabra”, „Sign”, czy „Kill Bill”.


cr.: (1)

4 comments

  1. Lim Reply

    Wiele zespołów powinno się od nich uczyć. 12 lat razem, bez zmiany składu czy rozpadu – da się? Pewnie, że się da. Szkoda tylko że kpoperzy podczas rozmów o legendach kpopu i zespołach z najdłuższym stażem często je pominają…

  2. A Reply

    Trzeba też zaznaczyć, że niewiele jest taki zespołów, które wytrzymują ponad dekadę bez zmian w składzie członków. Brown Eyed Girls to naprawdę legendy!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *