[Komentarze] Kim Heechul zdardza, że jego ideał kobiety nie zmienił się od 10 lat!

Członek Super Junior, Heechul ujawnia, że Ahn Sohee, jest jego ideałem od 10 lat!

Artykuł‚Knowing Bros’: Kim Heechul zakochany w Ahn Sohee od 10 lat!

 

Komentarze k-netz:

Źródło: Herald Pop via Nate

1. [+1,112, -80] Czemu Boom jest w tym show?

2. [+933, -395] 10 lat minęło odkąd Sohee jest popularna w tej branży. Wciąż tak samo niewrażliwa.. Mogłaby chociaż nauczyć się pozytywnie lub negatywnie reagować na to co mówią inni ludzie.

3. [+680, -46] Teraz wygląda na spokojniejszą niż kiedykolwiek. Wreszcie spełnia swoje marzenia o aktorstwie.

4. [+100, -2] Pamiętam jak dawno, dawno temu WG gościły w audycji radiowej i MC zapytał Sohee o jej idealny typ mężczyzny. Odpowiedziała: „chłopak, który potrafi ładnie się uśmiechnąć”. Kim Gura odpowiedziała jej: „to czemu sama się nie uśmiechasz? ㅋㅋㅋ jak chcesz znaleźć faceta, który się do Ciebie uśmiechnie, skoro sama tego nie robisz? ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ”

5. [+76, -8] Jej popularność była jak chiński mur kiedy była członkinią WG, nikt nie był w stanie jej przebić. Teraz wszyscy o niej zapomnieli i interesują się Sunmi. Zauważyłam taką zależność, w zespole lepiej kwitnąć później (zdobywać popularność na samym końcu), wtedy dłużej się ona utrzyma.

6. [+75, -12] To niesamowite, że Kim Heechul ma jedną „ultimate bias” od 10 lat!  ㅋㅋ Cieszyłabym się mogąc być jego muzą.

7. [+67, -24] Ciężko znaleźć drugie beztalencie jak Sohee..;;

8. [+61, -11] Musi ją szczerze lubić. Nazywał ją nawet swoją muzą.

9. [+51, -10] Wow, już zdążyło minąć 11 lat od jej debiutu? Ma 27 lat, a wciąż wygląda jak licealistka w tym mundurku. W ogóle się nie postarzała, tylko dojrzała mentalnie.

10. [+45, -10] Jest prawdziwym, oddanym fanem. Nie widziałabym nic złego w tym, gdyby się spotykali. Sohee jest cichą introwertyczką, Kim Heechul jest jej totalnym przeciwieństwem. Stanowiliby udane połączenie!

 

 

 

2 comments

  1. everything Reply

    Wow, to prawie tak, jak ja z Heechulem, tylko ja z nim trwam lat około 5, ale mam nadzieję, że dociągniemy do 10 XD A tak na poważnie, to mam nadzieję że on i Sohee będą razem, i że w końcu ogarnie prywatną stronę swojego życia.

  2. Neytiri Reply

    Przykre jest jak internauci mieszają z błotem idoli gdy zespół się rozpada, jakby nagle stali się kompletnie nikim. Zero szacunku dla ich wieloletniej pracy i dokonań. Za to Kim Heechul pokazuje jak powinien wyglądać i zachowywać się lojalny fan nawet po dekadzie 🙂

    Podoba mi się ostatni komentarz, fajnie podsumowuje tą dwójkę i nie miałabym nic przeciwko takiemu rozwojowi wypadków 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *