Jednostka treningowa G-Dragona tonie w listach zaadresowanych do idola

10 marca agencja G-DragonaYG Entertainment wystosowała do fanów oficjalną prośbę.

 

Pilna i gorąca prośba skierowana do fanów G-Dragona!

27 lutego G-Dragon rozpoczął swoją obowiązkową służbę wojskową, jak przystało na obywatela Korei Południowej. Dziękujemy Wam za wsparcie, dzięki któremu z całą pewnością odbędzie swój trening pomyślnie. 

Z powodu dużej ilości listów napływających z całego kraju oraz z zagranicy, idol czuje się niezręcznie, dlatego ma do Was prośbę! 

Oficjalna skrzynka mailowa jednostki treningowej jest aktualnie zalewana wiadomościami zaadresowanymi do G-Dragona, do tego stopnia, że nie jest w stanie funkcjonować prawidłowo. Zwykle tego typu maile są drukowane i przekazywane żołnierzom. W tym wypadku kończą się zasoby papieru A4 i tuszu, a listy adresowane do innych osób gubią się pomiędzy tymi skierowanymi do idola, dlatego inni żołnierze także są tutaj pokrzywdzeni. 

G-Dragon czuje się zakłopotany i przeprasza kolegów z jednostki za całe zamieszanie.

Artysta jest wdzięczny wszystkim, którzy przekazują mu słowa wsparcia.  Jednakże, jeśli chcecie faktycznie pomóc G-Dragonowi i sprawić, by jego trening przebiegł szybko i bez problemów, prosimy o powstrzymanie się od wysyłania mu listów. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przeczytali ten list do końca!

 


src: (1)

6 comments

 1. bigbanghwaiting Reply

  Ale jaja. A czego innego się spodziewali? Na fanowskich forach była dokładna instrukcja, jak wysłać taki list, więc fani dali czadu. Potem wyszło sprostowanie, żeby jednak nie pisać, bo on może przeczytać tylko jeden list dziennie i lepiej, żeby umożliwić mu czytanie wiadomości od rodziny i od współpracowników.
  Będzie jeszcze większa afera w przyszłej jednostce Youngbae, który OFICJALNIE poprosił o listy do wojska. Ciekawe, czy teraz się z tego wycofa?

 2. Kasiek Reply

  A jak tak szczerze wam powiem ze sama nie pomyślałam żeby mu wysłać list i teraz żałuje nie wiem czemu ale jak to przeczytałam to mi się płakać za chciało przeważnie tak nie mam bo kurde mam świadomość ze on jest z innego świata wiec nie ma szans ze się zakumplujemy ale mam wielka słabość do niego i jego twórczości jak do nikogo innego wiec teraz myśle ze dotarło do mnie ze go nie będzie przez dwa lata
  A on jeszcze taki chudziutki nie wiem jak on sobie tam poradzi ale mam nadzieje ze da radę

  • Malina Reply

   Przytyje niedługo, o to się nie bój. Wystarczy, że będzie jeść tyle, ile im dają. Bo wg. tego, co czytałam, to kaloryczność posiłków w wojsku jest dopasowana do dziennego zapotrzebowania, przy takim treningu.
   Poza tym GD ciężko ćwiczy fizycznie od czasów trainee, jak każdy idol. Nie sądzę, że ten wysiłek treningowy w wojsku robi im jakąś większą krzywdę. Wszyscy wracają w dobrym stanie, najwyżej im mięśni przybywa.

 3. Neytiri Reply

  O kurcze, ale akcja ;D Dziwię się, że drukują każdy list. Powinni listy od fanów oddawać do wytwórni, niech ta przekaże idolom jak będą mieli przerwę od wojska albo zakończą służbę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *