Członkini girlsbandu S2U nie będzie brała udziału w promocji zespołu ze względu na wypadek samochodowy

Członkinie girlsbandu S2U miały ostatnio wypadek samochodowy.

S2U jest obecnie częścią gwiazdorskiej grupy „White Tigers”, której zadaniem jest promowanie igrzysk paraolimpijskich w Pjongczang. W lutym, wracając do Pjongczang po występie w Gangneung, ich samochód zderzył się z innym samochodem, który wcześniej się zatrzymał. Wszystkie członkinie miały ubrane pasy bezpieczeństwa, a pasażerowie drugiego samochodu w czasie wypadku znajdowali się poza pojazdem, więc obyło się bez ofiar śmiertelnych.

Jednakże Seeun, która siedziała na miejscu pasażera, doznała urazu łopatki w prawym ramieniu i pęknięcia więzadła krzyżowego w prawym kolanie. Według agencji badanie lekarskie ustaliło, że będzie musiała przygotować się do operacji i okres wracania do pełni zdrowia może wynieść od 6 miesięcy do nawet roku.

Po usłyszeniu tych wiadomości członkinie grupy postanowiły tymczasowo kontynuować aktywności zespołu w trzyosobowym składzie. W czasie wypadku S2U przygotowywały się do wydania singla w kwietniu z nową członkinią, ale nie wiadomo, czy ostatecznie tak się stanie.


cr.: (1)

1 Comment

  1. Somethink Reply

    Jeju, masakra. Nie znam tego zespołu, ale kiedy to przeczytałam, zrobiło mi się gorąco. Współczuję jej i trzymam za nią kciuki. Niech wraca do zdrowia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *