Daesung zaciągnął się dzisiaj na służbę

Daesung to czwarty członek BIGBANG, który zaciągnął się na służbę.

13 marca około godziny 13:40 (czasu koreańskiego), Daesung przekroczył bramę wojskowej jednostki treningowej w Hwacheon, w prowincji Gangwon. Fani zgromadzili się, by pożegnać się z idolem na niecałe 2 lata.

 

Członek BIGBANG pożegnał się słowami:

„Kocham Was, wrócę!”

 

Kilka godzin wcześniej, Yang Hyun Suk opublikował zdjęcie Daesunga na swoim prywatnym Instagramie wraz z podpisem:

“Daesung! Nasza ostatnia rozmowa. Prosił, żeby go nie odprowadzać. Wracaj do nas cały i zdrów!”

 

Idol odbędzie w najbliższym czasie pięciotygodniowy trening przygotowawczy. Następnie będzie służył jako żołnierz. Służbę ukończy 12 grudnia 2019 roku!


src: (1)

Top photo credit: Xportsnews

8 comments

 1. Ann Reply

  No w takiej odsłonie to bym przeszła obok niego i bym nawet go nie zauważyła…jakby nie ten podpis pod zdjęciem…zupełnie inny wygląd niż ten do którego są przyzwyczajeni fani. Trochę przykre że skład zespołu się tymczasowo posypał, ale liczę na to że wrócą z przytupem, jak wypełnią swoje obowiązki.

  • Malina Reply

   Według mnie lepiej zrobić przerwę i wrócić z przytupem, niż robić jakieś koncerty w 3-4 osoby. Sensu żadnego w tym nie ma, a tak chociaż będą ten czas przeżywać razem i lepiej się rozumieć. Bo zawsze lepiej zadzwonić/napisać do kogoś, kto też jest/był w tej samej sytuacji, niż żalić się komuś, kto pojęcia nie ma, co przechodzimy.

 2. Neytiri Reply

  Moim zdaniem wygląda korzystnie w takich krótkich włosach 🙂 Fajnie, że 3 członków zespołu zaciągnęło się do wojska jeden za drugim. Czekamy teraz aż Seungri dołączy do nich. Im szybciej to nastąpi, tym szybciej powitamy pełen skład Big Bang z powrotem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *