Nowy utwór BIGBANG podbija listy przebojów!

Nowa piosenka BIGBANG „Flower Road” zdobyła pierwsze miejsca na wszystkich sześciu listach przebojów w czasie rzeczywistym!

„Flower Road” zostało stworzone przez BIGBANG w trakcie prac nad albumem „MADE”. G-Dragon oraz T.O.P są autorami tekstu. Premiera utworu miała miejsce 13 marca.

Niedługo potem „Flower Road” zaczęo piąć się w górę, w końcu uzyskując 13 marca o 20:30 czasu koreańskiego pierwsze miejsca na Melon, Genie, Bugs, Mnet, Naver oraz Soribada.

Gratulacje dla BIGBANG!


cr.: (1)

7 comments

 1. Malina Reply

  Czy kogoś to dziwi? Ta piosenka jest naprawdę dobra. Można chłopakom różne rzeczy zarzucić, ale nie tym razem♥
  Już wiem, co będzie mi siedzieć w głowie przez najbliższy tydzień.

 2. Marta Reply

  meh, ta piosenka jest słaba, ale nieważne co wydadzą ludzie to „kupią”. A właściwie fani.

  • Silaera Reply

   Myślę, że nie chodzi tutaj tylko o to, jak ta piosenka brzmi, ale dlaczego została napisana, Ja, jako fan, jestem wzruszona, że chłopcy mimo zbliżającej się służby przelali swoje uczucia na papier, i obiecali nam, fanom, powrót.

  • Malina Reply

   Tak szczerze, to nieważne co wyda KAŻDY zespół, a znajdzie się spora grupa fanów, którzy to kupią, więc nie ograniczaj się tylko do BIGBANG.
   Kolekcjonowanie wszystkich wydań jednej płyty też nie jest normalne, a jednak ludzie tak robią. I co z tego. Jak ktoś chce trwonić kasę, to jego sprawa.

 3. rrrrrrttttyyyy Reply

  Nie zgadzam się z tb Marta. Nie jestem fanem Big Bang a i tak kupię tę piosenke. Dlaczego? Bo to porzadny kawalek muzyki, duzo lepszy niz to co wydali ostatnio exo, bts, seventeen etc. Byl pkres wspanialych hitow i piosenek. Jednak teraz to wszystko blednie.

 4. Suzzzi Reply

  Ta piosenka jest naprawdę dobra, tekst i melodia jest piękna.
  To miłe że zostawili nam fanom prezent przed wojskiem.

 5. Neytiri Reply

  Piosenka mnie nie porwała, moim zdaniem każda inna z MADE była lepsza. Niemniej jednak z racji tego, że jest to piosenka pożegnalna Big Bang, dla fanów, z udziałem całej piątki, to robi wrażenie. Po zapoznaniu z tekstem piosenka trochę zyskuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *