Przyszłość finałowej grupy programu „MIXNINE” stoi pod znakiem zapytania

Nadal nie są znane plany zespołu, który miał powstać dzięki programowi „MIXNINE”, a źródła z branży muzycznej podają, że do debiutu może w ogóle nie dojść.

Podczas finałowego odcinka programu ogłoszono, że zadebiutuje grupa składająca się z dziewięciu najlepszych uczestników. Jednakże wiele osób twierdzi, że plany ich debiutu mogą nie dojść do skutku.

Źródła z branży poinformowały serwis Sports World, że:

„Po zakończeniu „MIXNINE” nie słyszeliśmy nic pd YG Entertainment o konkretnym harmonogramie. [Trainee] kontynuują swoje indywidualne aktywności. Nie przygotowują niczego związanego z debiutem. Minęły dwa miesiące od zakończenia programu, ale nadal nie otrzymaliśmy żadnej informacji o harmonogramie debiutu. Nie wybrano nadal o nazwie zespołu i piosence debiutowej. Obawiamy się, że debiut zostanie odwołany.”

Inne źródło podało:

„YG Entertainment jest zbyt zajęte dbaniem o plany comebacków swoich własnych artystów, więc nie jest w stanie zająć się debiutem „MIXNINE”. Jeśli pojawią się informacje o anulowaniu debiutu, to YG wyjaśni, że przygotowuje się do niego. Jednak w rzeczywistości nie przygotowali niczego, więc nic się nie zmieni. To czas, aby ostatecznie stwierdzić, czy debiut będzie miał miejsce, czy nie.”

Kolejne źródło poinformowało serwis Xportsnews o tym, że:

„Byłoby trudno finałowym członkom zespołu programu „MIXNINE” wydać nową piosenkę w kwietniu. Wspólne treningi i spotkania w związku z tym wydarzeniem nie miały w ogóle miejsca.”

Program “MIXNINE” był emitowany od października 2017 roku do stycznia 2018. Członkami finałowego zespołu są: Woo Jin Young, Kim Hyo Jin, Lee Ru Bin, Kim Byeong Kwan, Choi Hyun Suk, Song Han Gyeom, Kim Min Seok, Lee Dong Hun i Lee Byoung Gun.


cr.: (1)

12 comments

 1. Kasiek Reply

  Dziwne bo po tylu wysiłkach jaki oni musieli przejść powinni zostać jakoś wynagrodzeni może coś szykują ale to wielka tajemnica po YG moza się spodziewać wszystkiego a poza tym przecież tyle pieniędzy i czasu to zabrało wiec powinien coś z tym zrobić może czeka na odpowiedni moment? Teraz comeback będą mieli wanna one a przecież to tez zespół który jest na chwile a ma dużo fanów wiec jakby teraz coś wydał nie miał by tak dużo zysku z zespołu tak przynajmniej ja rozkminiam ja jestem pewna ze będą mieli debiut i możliwe ze to będzie mega zajebisty debiut bo chłopcy są na prawdę utalentowani

 2. BubbleMangoTea Reply

  Z jednej strony mnie to dziwi, bo uczestnicy włożyli tak dużo wysiłku, żeby wygrać i zadebiutować, a teraz okazuje się, że debiutu może nie być, a z drugiej wręcz przeciwnie (YG nie raz pokazał na co go stać. Jednak rozumiem, że agencja dba (a przynajmniej stara się dbać) o swoich artystów i przygotowuje ich comebacki jak np. WINNER w kwietniu (jeśli się mylę, poprawcie mnie). Myślę po prostu, że debiut może zostać przesunięty, bo agencja ma teraz dużo na głowie. Poczekamy, zobaczymy.

  • Choi Youngjin Reply

   Tyle, że od samego początku było mówione o debiucie w kwietniu nawet w programie. Więc sorry, agencje chłopaków mogą żądać zadość uczynienia za nie spełnienie warunków umowy przez YG. YG Nie może go przesunąć jeśli w kontrakcie jest debiut w kwietniu

 3. Malina Reply

  Jak dla mnie, to czekają na odpowiedni moment, gdy się trochę zrobi luźniej na rynku. Dopiero co wrócili IKON, zaraz wracają Winner, BTS też coś tam wydaje, ogólnie kwiecień jest dość zapchany, z tego, co czytałam.
  Jakby teraz zadebiutowali, to pewnie straciliby się w tym tłoku, a przynajmniej nie przyciągnęli tyle uwagi, na ile liczy YG.

  • Choi Youngjin Reply

   I tak muszą zrobić to w kwietniu jeśli jest tak w umowie między YG, a artystami/agencjami. Nawet jeśli ONF też debiutowało w złym czasie. Oni mogą się wybić na samejej wytowórni. Plus fani zespołów, z których są członkowie będą ich wspierać.

 4. Neytiri Reply

  Ehh, typowe YG. Może rzeczywiście czeka na lepszy moment, ale my już znamy to czekanie. 2ne1 tyle czekało, że się nie doczekało, a w międzyczasie plany Papy YG się zmieniły i przestawił się na nowy pomysł z BlackPink. BlackPink drugi rok czekają na dokończenie pierwszego projektu Square, a nie wiadomo czy się doczekają, czy Papa YG nie zmieni obiektu zainteresowań. Generalnie facet nie jest konsekwentny, nie jest słowny, nie jest wiarygodny.

  Im dłużej będą zwlekać tym bardziej pamięć o programie i hype na nich zacznie maleć. Bardzo mi przykro ze względu na uczestników programu, zostali potraktowani okrutnie. Ci którzy odpadli podobno nie otrzymali nawet wynagrodzenia za udział. Ci którzy wygrali nie znają żadnych konkretów nt. debiutu i nie wiadomo czy się go doczekają.

 5. Suzzzi Reply

  Papa YG to ma akurat najmniej do gadania niestety.

  Wydaję mi się że raczej ich zadebiutuja. Może to taka strategia by było o nich głośno?

 6. SzadEXO Reply

  Aha ludzie kwietnia jeszcze nie ma~ może papa YG faktycznie szykuje coś mega, choć kto wie, czy kolejny raz po prostu nie zawiedzie…

  Ale ja tam liczę, że ich debiut nastąpi❤️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *