Suho (EXO) wpomniał o Lay’u podczas transmisji

18 marca lider zespołu EXO, Suho prowadził transmisję na żywo (V Live) tuż przed koncertem grupy w Tajlandii.

Idol chętnie odpowiadał na pytania fanów, między innymi o ulubioną piosenkę z musicalu “The Last Kiss,” w którym ostatnio wystąpił. Sehun i Chanyeol również pojawili się na wizji, tymczasem Xiumin zostawiał komentarze z własnego konta.

Zanim Suho pożegnał się z widzami wspomniał o Lay’u. Lider boy bandu tłumaczył, że część EXO aktywnie promowała się ostatnio w Chinach. Liczy jednak na to, iż Lay będzie uczestniczył w  tworzeniu tegorocznego koreańskiego albumu.

 

Suho zapewnił:

“Cały czas utrzymujemy kontakt z Lay’em. Mamy swój grupowy czat, na którym rozmawiamy o wielu rzeczach.”

 

Tymczasem kariera Lay’a w ojczyźnie nabiera tempa! Aktualnie pracuje na planie zdjęciowym do nowej dramy – “The Golden Eyes.” Został obsadzony jako MC (prowadzący) muzycznego programu survivalowego: “Idol Producer.” Wkrótce ma pojawić się także w historycznej produkcji “Empress of the Ming” u boku Tang Wei.

Film z udziałem Suho, “Female Middle Schooler A” wejdzie do kin w tym roku. Idol został także obsadzony w dramie “Rich Man, Poor Woman”.

 


Src: (1) (2)

 

4 comments

  • xiao Reply

   Czemu? Lay sobie dobrze radzi w Chinach, więc wytwórnia korzysta. Raczej wątpię w jego odejście (jeśli to masz na myśli).

 1. Neytiri Reply

  Trudno mu będzie się oderwać od indywidualnych zobowiązań w Chinach, Lay zbyt dobrze sobie radzi samodzielnie. Nadziei jednak nie porzucam na comeback OT9. Na chwilę obecną cieszy mnie chociażby fakt, że chłopcy są w kontakcie 🙂

 2. Nadiaa Reply

  Kurcze jeszcze się okaże że Lay zacznie robić tylko karierę solową. Czekam na niego c:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *