Aktor Jo Hyun Jae ogłasza swoje nadchodzące małżeństwo

Jo Hyun Jae się żeni!

18 marca aktor napisał wiadomość na swoim fan cafe o planach dotyczących poślubienia swojej dziewczyny, z którą był już 5 lat.

”Drodzy fani, witajcie. Tu Jo Hyun Jae. Minęło trochę czasu. Mroźna zima przeminęła a nadeszła ciepła wiosna. Dziękuję Wam wszystkim, byłem szczęśliwy i przetrwałem wszystkie trudności, aby się tu znaleźć. Jestem również wdzięczny za waszą miłość.”

”Dzisiaj, chciałbym ogłosić Wam coś osobistego. Tak jak wy trwaliście przy mnie, dawaliście mi siłę i pocieszaliście mnie jak rodzina, poznałem i pokochałem również kogoś przez te pięć lat. Chciałem abyście byli jednymi z pierwszych, którzy dowiedzą się o tym, że przygotowujemy się do ślubu.”

”Ponieważ to była bardzo prywatna sprawa, a moja przyszła żona nie jest celebrytką, chciałem uchronić jej prywatność i prosić was o zrozumienie tego opóźnionego ogłoszenia. Tak jak spędziłem czas budując z wami zaufanie i miłość, planuję założyć rodzinę. Będę myślał o tym jak o nowym etapie w moim życiu oraz robił co w mojej mocy, aby być najlepszym aktorem i mężczyzną dla swojej rodziny.”

”Dla moich fanów, którzy zawsze byli moim światłem i szczęściem, proszę was abyście dalej mnie wspierali. Dalej jest wiele sukcesów, które chciałbym osiągnąć jako aktor w przyszłości. W nadchodzących dniach postaram się, z dobrymi promocjami, spłacić dług za wasze wsparcie. Pragnę również abyśmy w przyszłości dalej pozostali razem.”

”Moi kochani fani. Kocham Was. Dziękuję. Mam nadzieję, że będziecie szczęśliwi.”

Znalezione obrazy dla zapytania actor jo hyun jae announces upcoming marriage


cr.: (1)

2 comments

  1. Somethink Reply

    Zdjęcia cudowne <3 nic tylko życzyć mu wszystkiego najlepszego 🙂

  2. kidnielpdc101 Reply

    Uroczy list, a zdjęcia piękne. Wszystkiego dobrego HyunJae

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *