Raper Jung Sang Soo ponownie oskarżony o napaść

34 letni raper został ponownie oskarżony o napaść!

23 marca przedstawiciel komendy policji w Geumcheon (Seul) ujawnił, że wpłynęła kolejna skarga na rapera. Jung Sang Soo został aresztowany, policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Jung Sang Soo miał zaatakować dwóch mężczyzn, Pana A i Pana B na ulicy w sąsiedztwie Sillim około godziny 23:00, w czwartek 22 marca. Jeden z pokrzywdzonych zeznał, że został uderzony pięścią w twarz i brzuch, drugi otrzymał ciosy w twarz.

Powodem bójki była dziewczyna Pana A, która otrzymywała smsy od Jung Sang Soo z propozycjami spotkania. Pan A śledził swoją partnerkę, która wyszła na spotkanie z raperem. Kiedy A zobaczył ich razem rozpoczął kłótnię. Rozwścieczony raper miał uderzyć A.

B, który próbował ich rozdzielić, również otrzymał dwa ciosy.

 

Bójka została zgłoszona na policję. Funkcjonariusze szybko zjawili się na miejscu i rozdzielili mężczyzn. Raper został aresztowany i zachowywał się agresywnie na komisariacie (kopał w stół, szarpał się i przeklinał). Nie wiadomo jeszcze czy Jung Sang Soo znajdował się pod wpływem alkoholu.

Raper już wcześniej miał konflikty z prawem. Zwykle znajdował się pod wpływem alkoholu. W trakcie ostatniego roku został aresztowany pięć razy. Toczą się przeciw niemu postępowania karne za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i zaatakowanie funkcjonariusza na służbie.


Src: (1)

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *