Big Hit Entertainment odpowiada na doniesienia o związku Sugi z Suran

27 marca w mediach pojawiły się plotki na temat domniemanego związku członka BTS, Sugi z Suran.

Piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie przedmiotów, które są charakterystyczne dla par i podpisała je hasztagiem “yoongi,” co w języku koreańskim oznacza “świecić” i jest też prawdziwym imieniem Sugi (Min Yoongi).

 

Big Hit Entertainment dementuje te plotki:

“Doniesienia o tym, że Suga i Suran się spotykają, są nieprawdziwe. Pracowali razem nad muzyką, to wszystko.”

 

Rok temu członek BTS wyprodukował jedną z popularnych piosenek Suran – “Wine”.

 

Src (1)

18 comments

 1. xiao Reply

  A jeśli byliby razem, to co z tego? To są tylko wasi idole i maja prawo być w związku z kim chcą, a wy i tak z nimi nie będziecie X D

  • Lim Reply

   Skąd wiesz że nie będą, już dwa razy się zdarzyła w kpopie sytuacja że idole umawiali się z fankami (a w każdym razie tylko o dwóch takich sytuacjach wiadomo) 😉

   • vet Reply

    XD, ale rykłam. Już 2x: POWTARZAM 2 (SŁOWNIE DWA) RAZY ZDARZYŁO SIĘ ŻE IDOL SPOTYKAŁ SIĘ Z FANKĄ. Tak, Kasiu nie martw się, twój och słodki oppa z pewnością na ciebie poczeka XDDDDD

   • xiao Reply

    Tak, już leci do fanki i się z nią umawia, na pewno to będzie fanka z Polski XDDDD

    • Lim Reply

     Ale się sracie XD Mnie nie zależy na tym, żeby być z kimkolwiek w związku. Ale takie mówienie że „omg oppa na pewno cię nie noticnie11!!” to jeszcze większy rak XD Wszystko jest możliwe, i ok, szanse na to że jakaś Polka będzie się spotykać z kpopowym idolem są małe, ale nadal istnieją, bo, jak powtarzam – do sytuacji w której idole spotykają się z fankami doszło i wciąż dochodzi, to jakąś wielką tajemnicą show businessu nie jest.

     • Lim Reply

      Serio, zachowujecie się jakby umawianie się z idolem było co najmniej tak nierealne jak wylądowanie na Jowiszu XD Szanse są marne, owszem, i silne wierzenie w to, że omg będę z oppą jest trochę złudne a niepozwalanie im się z tego powodu umawiać to już w ogóle kicha, ale nie jest to nie do zrobienia, co już zresztą zostało pokazane. Dwa przypadki to nie to samo co zero. Zresztą, umawianie umawianiem, ale np. przygodny seks z fanką do rzadkości nie należy. Wasz niedostępny oppa to też człowiek, z którym da się skontaktować. Szanse są marne jeśli nie znasz koreańskiego, ale istnieją. I po raz kolejny – nie robię sobie nadziei że będę z oppą, związek z celebrytą to za duży balast moim zdaniem a tępienie myślenia że „Oppa jest tylko mój!1!” to rigcz, no ale nie takim argumentem, który został już obalony.

      • Lim

       Od razu też powiem, że argument iż „jesteś biała” to nie argument, bo tak jak niektórym osobom białym czy czarnym zdarza się fetyszyzować Azjatów, tak i Azjatom, w tym „oppom” zdarza się fetyszyzować białych, więc na pewno wśród idoli są tacy, co i białym by nie odmówili, gdyby nadarzyła się okazja. Większość woli zachować dobrą opinię i unikać skandali, ale nie każdy idol myśli racjonalnie w takich sytuacjach.

 2. Kila Reply

  Wielka szkoda, że nie są razem, bo army juz od dawna kibicują im :/ Oby znajeźli kiedyś swoje idealne połówki

 3. Lim Reply

  Oj, żeby tylko nie było że generalizuję, bo przez słowo „niektórzy” mam na myśli niektórych a nie wszystkich :c I jeszcze taka mała rzecz: związki na odległość istnieją, żeby nie było.

  • vet Reply

   Jedyną osobą która się tutaj sra to ty. my tylko mamy bekę a ty niepotrzebnie się wysilasz

   • Lim Reply

    W takim razie przykro mi, że nie podchodzicie na poważnie do czegoś, co zabawne wcale nie jest.

 4. Lim Reply

  I to podejście „Hehe obrazimy i wyśmiejemy kogoś i popatrzymy jak się spina i usprawiedliwia, ale beka ;DDD” Przykro mi, że nie masz co robić z wolnym czasem.

  • xiao Reply

   Nie wiem gdzie zostalas obrazona, ale ok. Mnie po prostu śmieszy to, że niektóre „armys” cieszą się z tego, że Suga nie jest w związku, bo mają u niego szanse, ale warto wziąć pod uwagę fakt, że większe szanse mają u niego koreańskie fanki, które są już pełnoletnie, a nie nastoletnie fanki, które są ślepo zapatrzone w idoli. Nie mam ochoty na dalsze dyskusje, bo wszystko juz napisałem, wiec nie musisz na to odpisywać, bo prawdopodobnie to oleje.

  • vet Reply

   Po pierwsze gdzie cię obraziłam? Jedyne co zrobiłam to wyśmiałam nisko twój komentarz. Po drugie, yyy kto tu nie ma co zrobić z wolnym czasem? Ja napisałam dwa komentarze, dość krótkie. Ty – 6, zajebiszczo długich wypocin z jakimiś usprawiedliwieniem nie wiadomo po co. Dalej. Co tutaj jest poważne? To że dwoje obcych tobie ludzi ma się ku sobie i najprawdopodobniej się spotyka? XD Nie, to nie jest poważne w świetle tego jak wytwórnia sugi zmyśla. Bighit nie są głupi. Od dawna były płoty że ta dwójka ma się ku sobie. Army to tak rakowy fandom, że nie zdziwiłabym się gdyby po prostu chcieli oszczędzić suran przykrości.

 5. Ji Reply

  A ja bym chciała żeby oni byli razem; Suga zasługuje na kogoś kto go doceni, będzie z nim gdy on bd. Potrzebował tej osoby; najważniejsze moim zdaniem jest to aby mój idol był szczęśliwy, cieszyłabym się gdyby chłopacy kogoś w koñcu mieli :3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *