Stray Kids ustanawiają nowy rekord swoim debiutanckim teledyskiem

26 marca zadebiutował boy band wytwórni JYP Entertainment, Stray Kids. Chłopcy wydali album i promującą go piosenkę “District 9.

27 marca o godzinie 18:00 czasu koreańskiego, 24 godziny po opublikowaniu teledysku do “District 9” okazało się, że klip obejrzano 4,274,649  razy na serwisie YouTube.

 

Tym samym grupa ustanowiła nowy rekord wśród najczęściej oglądanych debiutanckich teledysków (w ciągu pierwszych 24 godzin) w k-popie.

Poprzedni rekord należał do Wanna One, których debiutanckie MV „Energetic” zostało wyświetlone 4,034,795 w ciągu pierwszej doby.

District 9” jest piosenką promującą debiutancki album Stray Kids, “I am NOT”. Kilka godzin po jego opublikowaniu album podbił światowe listy najlepszych albumów iTunes!

 

Gratulacje dla Stray Kids!


src: soompi

10 comments

 1. Ines Reply

  Boże tak!!! Co jak co, ale rosną przyszli królowe kpopu, jestem taka dumna ;;;; Nastała ich era, starsze zepsoły będą musiały pogodzić się z ich rozgłosem i ustąpić miejsca. JYP zadba o nich i będą mieć królowe (Twice) i królów kpopu, należy im się/1

 2. Ursk Reply

  Bardzo się cieszę, teledysk jest genialny tak samo jak piosenka i cała płyta. Zasługują na tak dobry start i mam nadzieję, że będą się dalej rozwijać z takim rozmachem ^^

 3. Rossellinique Reply

  Cieszę się z ich sukcesu i mam nadzieję, że dobra passa zawsze z nimi będzie.
  Niestety pewien komentarz tutaj zmusza mnie do wyrażenia nadziei że zespół ten mieć będzie normalny fandom, bo nie chcę czuć do SK urazu przez fandom tak jak mam z BlackPink.

  • xiao Reply

   Wiem, co czujesz:’) jestem w kilku fandomach, ale akurat za fandom bp najbardziej się wstydzę, bo mamy w tym fandomie masę raków i sezonowek :’). A Stray Kids życzę powodzenia, bo są niezli, chociaż ich muzyka mi nie podchodzi.

   • vet Reply

    Co jest złego w sezonowcach? Pytam poważnie, bo nie wiem. Nigdy nie rozumiałam pogardy do ludzi, którzy nagle się czymś zajadali, a potem im się znudziło

  • Demon Lord Reply

   Co jest złego w fandomie BP? Przepraszam, nie jestem w temacie

   • Rossellinique Reply

    !Nie mówię o całych fandomach!
    Ale w fandomach BlackPink, BTS, EXO, Twice jest wyjątkowo dużo niedojrzałych osób, które często nie szanują innych artystów wręcz nie raz nimi gardząc, a w przypadku nowych grup żadają by otrzymywali oni uznanie i nagrody których nie mają prawa. Swego czasu częśc fanów BP była pod większością teledysków i notorycznie porównywała zwłaszcza damskie grupy do BlackPink, oczywiście BP zawsze były lepsze, kopiowane etc. Ironiczne jak pierwsze słowa BlackPink stały się hasłem tych szaleńców :’BlackPink in your area’ Byli oni do tego stopnia irytujący, napastliwi i wszędobylscy że niestety skutecznie odrzucili mnie od BP.
    Nie mam do BP urazy, ale ich debut przyjęłam z mega entuzjazjem, gotowa byłam być naprawdę mocno zaangażowaną fanką, skończylo się na tym, że monitoruje ich aktywność ale nie angażuję się zbytnio.

    Ps Żeby mnie EXO-L i ARMY nie zjadły uprzedzam, że nie uważam że nic nie osiągnęli etc bo wręcz przeciwnie, ale zachowywanie się niektórych osób które wręcz gotowe byłyby im dać nagrodę nawet w kategorii najlepszy utwór muzyki klasycznej bo to
    przecież EXO/BTS, jest jednak trochę nie za bardzo ok.

  • Mila Reply

   Widząc co jeszcze z miesiąc/dwa miesiące temu działo sie na poslkiej grupce fanowskiej Sk… No to nie jest za fajnie, jeżeli fani już domagają się daesangów za predebiut czy porównują „osiągnięcia” SK do topowych zespołów

   • Rossellinique Reply

    OMG nawet mi nie mów..cóż pozostaje w takim razie zbytnio nie angażować się w fandom i sobie ich wspierać po cichu samemu, gorzej jak część takich typów wylezie pod teledyski innych zespołów i zacznie tam odstawiać jakieś dziwne rzeczy..

 4. Neytiri Reply

  Zdolni chłopcy, od początku zapowiadali się świetnie. A JYP ma bardzo dobre debiuty, więc możemy mieć wysokie oczekiwania. Sądzę, że jednak lepiej jak zespół powoli buduje pozycję, niż jak spada na nich nagły hype i popularność już od debiutu, bo to groźne zjawisko. Może potem negatywnie się odbić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *