Hwall (The Boyz) nie weźmie udziału w nadchodzącej promocji zespołu ze względu na zabieg

The Boyz wkrótce powrócą na scenę muzyczną, niestety w jedenastoosobowym składzie. Członek zespołu Hwall nabawił się kontuzji i poddał się zabiegowi.

28 marca agencja Cre.ker Entertainment wydała oficjalne oświadczenie w sprawie wstrzymania aktywności idola:

Z uwagi na problemy zdrowotne, członek grupy The Boyz, Hwall nie będzie mógł aktywnie uczestniczyć w nadchodzącym comebacku z mini albumem. 

Hwall niedawno odwiedził szpital, ponieważ odczuwał duży dyskomfort podczas ćwiczeń fizycznych. Lekarze zdiagnozowali u niego Zespół mięśnia piszczelowego tylnego. Idol będzie potrzebował 3 miesięcy na rekonwalescencje i rehabilitację po zabiegu, aby móc powrócić do pełnej sprawności. 

Sprawa została przedyskutowana z lekarzami w obecności Hwalla i jego rodziny. Artysta poddał się operacji 27 marca. Jego zdrowie jest dla nas priorytetem. Aktualnie odpoczywa, później skupi się na rehabilitacji. 

The Boyz powrócą 3 kwietnia w jedenastoosobowym składzie. Hwall dołączy do promocji dopiero kiedy zdrowie mu na to pozwoli.

Przepraszamy za te nagłe i niepokojące wieści. Dołożymy wszelkich starań, aby Hwall mógł powrócić do pełni sił jak najszybciej.

Dziękujemy!

 

 

 

Życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia!


Src: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *