Ten (NCT) został zwolniony ze służby wojskowej ze względu na problemy zdrowotne

Członek NCT, Ten poleciał 1 kwietnia do Tajlandii by wziąć udział w procesie poborowym na służbę wojskową.

Idol miał wziąć udział w loterii, jednak jak się okazało lekarze nie wystawili mu zdolności do służby z uwagi na kontuzję kolana. W tym roku Ten nie zostanie przyjęty do wojska, nawet gdyby zgłosił się na ochotnika.

 

BamBam (GOT7) weźmie udział w loterii 9 kwietnia. Póki co nie zdiagnozowano u niego żadnych przeciwwskazań zdrowotnych.

 


src:  (1)

5 comments

 1. Lim Reply

  Tak się cieszę TT Mam tylko nadzieję że to nie Prima Aprilisowy żart… Ale dużo osób o tym mówi, więc to chyba jednak prawda. BamBamowi też życzę tyle szczęścia 🙂

 2. Somethink Reply

  Jejciu, jestem taka nieogarnięta, że kiedy zobaczyłam w nagłówku Ten i służba wojskowa, zrobiło mi się gorąco. Ale analizując go kilka razy, jakoś się już uspokoiłam. Mam nadzieję, że wszystko z nim w porządku 🙂 I oczywiście za BamBama również trzymam kciuki 😉

  • Cinnamonroll Post authorReply

   Obowiązkowo wszyscy mężczyźni po 21 roku życia muszą się stawić w dniu poborowym w wyznaczonym miejscu na losowanie. Służba jest obowiązkowa dla tych, którzy wylosują czerwoną kartkę.

 3. Rossellinique Reply

  Z jednej strony ulga, z drugiej strony zastanówmy się nad tym, że wg lekarzy do służby był on niezdolny. Niby w wojsku spory wysiłek i w ogóle, ale czy jako tancerz i idol ma aż wiele łatwiej..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *