[Wspomnienia] Minwoo (100%) jako cudowny człowiek i lider

25 marca odszedł od nas niezwykły człowiek i skromny artysta. Chociaż nie ma go już z nami fizycznie, wierzymy że na długo pozostanie w naszych sercach i wspomnieniach jako wzorowy lider i cudowny człowiek!

Zadebiutował w późnym wieku (porównując do reszty członków jego grupy), ale zawsze dawał z siebie wszystko i ciężko pracował na sukces zespołu.

Oto kilka momentów z życia Minwoo, które warto wspominać!

 

Kiedy po raz pierwszy udowodnił, że ma potencjał

Jeszcze przed debiutem w 2012 roku, członkowie 100% wystąpili w reality show “Teen Top’s Rising 100%” u boku swoich starszych stażem kolegów z Teen Top. W jednym z odcinków Minwoo wystąpił z piosenką Ne-Yo – “Mad„.


Kiedy gotował dla członków 100% i Teen Top

Minwoo niejednokrotnie udowadniał, że był wspaniałym materiałem na chłopaka przyrządzając najlepsze potrawki z kurczaka dla 100% i Teen Top. Gotowanie dla ludzi, których kochał sprawiało mu przyjemność. Niel (Teen Top) chwalił Minwoo i wspominał, że chce zaśpiewać z nim w duecie.

 


 

Kiedy gotował dla swojego kota

Wszyscy wiedzieli jaką słabość Minwoo miał do swojego kota o imieniu Simba. Gotował dla niego i karmił go jak własne dziecko. Każdy z nas powinien znaleźć w życiu kogoś, kto będzie kochał go tak, jak Minwoo kochał Simbę.

  

Kiedy rozpieszczał i wielbił swoich fanów

Minwoo kochał nie tylko swojego kota i członków zespołu. Specjalne miejsce w jego sercu mieli także fani!  Podczas nagrań do “Idol Star Athletics Championships” lider zabawiał fanów tańcząc do piosenek 100%.

 

W trakcie fan signów Minwoo okazywał wdzięczność fanom, skupiając całą uwagę na nich, utrzymując kontakt wzrokowy i grając z nimi w gry.

 

 


Kiedy cieszył się jak dziecko z prezentu urodzinowego

 

Z okazji swoich 33 urodzin, które miały miejsce dwa miesiące temu, Minwoo otrzymał od kolegów z zespołu lusterko. Ten prezent szczerze go ucieszył.

 

 


 

Kiedy nie mógł przestać całować członków zespołu

Minwoo nie bał się dotyku. Często obdarowywał członków swojego zespołu buziakami w policzek, za każdym razem zaskakując ich tym gestem!

 

 

Minwoo był kimś więcej niż tylko idolem! Był przede wszystkim dobrym człowiekiem, kochającym liderem, wielbicielem zwierząt, wspaniałym przyjacielem i przykładem do naśladowania. Z pewnością będziemy za nim tęsknić!

Spoczywaj w pokoju, Minwoo!

 


oryginalny artykuł: D. Kim soompi

 

 

4 comments

  1. Lim Reply

    Dziękuję wam za przetłumaczenie tego artykułu. Niestety mało osób zna 100%, w tym też Minwoo, ale mam nadzieję że dzięki temu artykułowi więcej osób zobaczy, jak cudownym człowiekiem był i że warto o nim pamiętać.

  2. Suzzzi Reply

    Ja rowniez dziękuję wam za artykuł, mam nadzieję że jego przyjaciele i rodzina szybko.się pobierają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *