Im Seulong przeniesiony do rezerwy ze względu na rzadką chorobę

Im Seulongowi, który obecnie odbywa służbę wojskową, postawiono diagnozę rzadkiej choroby.

6 kwietnia jego agencja, SidusHQ wydała oświadczenie, mówiące o tym, że wokalista nie będzie dłużej służył jako aktywny żołnierz.

„Im Seulong doświadczał bólu w okolicach żeber jeszcze przed debiutem.W 2011 roku zdiagnozowano u niego ból mięśniowo-powięziowy, uszkodzenie dysku, bóle stawów, nieregularny ból klatki piersiowej oraz inne chroniczne bóle.

Wymienione powyżej objawy są charakterystyczne dla  „zespołu ślizgającego się żebra”, rzadkiej dolegliwości, która wymaga ciągłego leczenia. Im Seulong promował się przez 7 lat, ciągle przyjmując leki. 

Zaburzenie nie ma wpływu na codzienne życie i typową aktywność fizyczną, ale ponieważ jest to rzadka choroba, w której ból przychodzi nagle, Im Seulong rozpoczął służbę, kontynuując ją równocześnie z leczeniem.

Jednak po tym, jak rozpoczął służbę,  podczas treningów wojskowych objawy się nasiliły  i stało się niemożliwym połączenie leczenia z wojskiem. Zgodnie z zaleceniem wojska, został przeniesiony z pozycji aktywnego żołnierza do rezerwy.

Im Seulong czeka obecnie na oficjalne potwierdzenie i czuje się źle z powodu tego, że nie będzie w stanie odbyć swojej służby w normalnym stanie. Postara się jak najbardziej, podczas pozostałego czasu służby.”

Życzymy mu dużo zdrowia i pomyślnego odbycia służby!


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *