Prokuratura oficjalnie zamyka śledztwo w sprawie lidera SHINee, Onew

SM Entertainment wydało oficjalne oświadczenie w sprawie członka SHINee, Onew i zarzutu o molestowanie seksualne.

12 sierpnia 2017 roku przeciwko Onew wpłynęło oskarżenie, że znajdując się pod wpływem alkoholu miał dopuścić się molestowania na tle seksualnym nieznajomej kobiety w klubie w dzielnicy Seulu, Gangnam.

Mimo iż kobieta jeszcze tego samego dnia wycofała zarzut, prokuratura zdecydowała się przyjrzeć tej sprawie bliżej prowadząc dalsze śledztwo.

Według przedstawicieli z branży muzyczej śledztwo to zostało właśnie zakończone.

Ponieważ prokuratura nie znalazła, żadnych dowodów obciążających lidera SHINee został on oczyszczony ze wszystkich zarzutów.

6 kwietnia przedstawiciel SM Entertainment potwierdził:

To prawda, że prokuratura zakończyła śledztwo w sprawie Onew, tym samym został on oczyszczony z zarzutów.

Za względu na oskarżenie i związany z nim skandal Onew musiał wycofać się ze swojej roli w dramie  “Age of Youth 2”, nie wziął też udziału w kilku koncertach zespołu. W trakcie przerwy opublikował ręcznie napisany list z przeprosinami za wywołanie kontrowersji.

 


Src: (1)

Photo Credit: Xportsnews

13 comments

 1. Malina Reply

  Super, że go uniewinnili, ale co się nacierpiał i ile stracił – tego już nikt mu nie wynagrodzi 🙁

 2. Veikey Reply

  Biedny biedak….strasznie mi go szkoda. Nic złego nie zrobił, a musiał ponosić za to konsekwencje. Po alkocholu robi się wiele rzeczy, myślę jednak, że Onew nie (jeżeli w ogóle dopuścił się molestowania) to nie zrobił tego umyślnie.

  • Yun Reply

   Alkohol NICZEGO nie usprawiedliwia jeśli faktycznie dopuściłby się molestowania. To jest byle wykroczenie.

 3. Lim Reply

  Niby dobrze, ale szkoda że tyle im to zajęło… Knetzi i tak wiedzą swoje i łatka molestującego już mu zostanie… Głupi babsztyl. Przez takich jak ona prawdziwe ofiary molestowania są odprawiane z kwitkiem, o ile w ogóle mają odwagę i chęć taką sprawę zgłosić. Już nie mówiąc o tym, że zrujnowała nieposzlakowaną opinię Onew i całemu SHINee.

 4. Suzzzi Reply

  Laska się cieszyła że idol wykazał jakieś zainteresowanie a potem zrobiła z tego cyrk.
  On nie zaciągnął ją w jakiś ciemny róg i nie obmacal od góry do dołu.
  Tylko wstawac z krzesła stracił równowagę i złapał co miał akurat pod ręką. Pech że to była jej noga…

  Mam nadzieję że już teraz wszystko będzie dobrze. Shinee zasługują na trochę spokoju.

  • vet Reply

   80% gwałcicieli to sprawcy znani ofiarze. Także proszę wypchaj się argumentem że nie zaciągnął ją w ciemny róg

 5. Akkinda Reply

  Aż tak bardzo bym się tutaj nie cieszyła, bo nikt z nas tak naprawdę nic nie wie. Nie twierdzę, że Onew to zrobił, ale niestety równie często jak idole są bezpodstawnie osądzani, równie często agencje starają się zataić i uciszyć pewne sprawy.

 6. A Reply

  Dobrze, że prokuratur przyjrzała się całej sprawie i po tak głębokim jej zbadaniu zdecydowała się uniewinnić Onew. To oznacza, że naprawdę nie ma żadnych podstaw, żeby go oskarżać. Zgadzam się, że przez to więcej musiał wycierpieć, ale walka o sprawiedliwość nie zawsze jest szybka i łatwa. Dzięki temu Jinki ma nauczkę na przyszłość i z pewnością będzie ostrozniejszy..

 7. Diam Reply

  Jak już zostało powiedziane, wstając z krzesła stracił równowagę i próbował się czegoś złapać. Jeśli dobrze pamiętam artykuły z sierpnia minionego roku, tamta dziewczyna tańczyła na stole(?), więc przypadkiem ją złapał za nogę. Ona oczywiście chcąc wykorzystać fakt, że Onew to osoba publiczna, nakręciła ten cyrk, z którego bardzo szybciutko uciekła.

  Nie jest mi miło czytać tutaj komentarze osób, które wierzą w to, że Onew mógłby się dopuścić czegoś takiego. Od początku był niewinny. Szkoda, że zajęło to tyle czasu.

 8. MartaMx3 Reply

  Nie wierze tej lasce, prędzej uwierzę jemu niż jej, no sorry ale to nie jest ty człowieka który by coś takiego zrobił, poza tym skoro wykazano że jest niewinny to jest jasne kto kłamał duh. Onew teraz powinien żądać odszkodowania za te pomówienia, przez to gó.wno musiał zrezygnować z wielu rzeczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *