Była członkini Girl’s Day – Jiin wystąpiła w programie “I Can See Your Voice”

6 kwietnia była członkini Girl’s Day oraz Bebop, Jiin wystąpiła jako uczestniczka muzycznego show “I Can See Your Voice.”

W programie występuje paru uczestników, niektórzy z nich mają talent, innym słoń nadepnął na ucho. Goście programu – celebryci mają za zadanie zgadnąć oceniając wyłącznie po wyglądzie, którzy z uczestników potrafią śpiewać.  Ha Dong Gyun oraz Wheesung postawili na to, że Jiin nie potrafi śpiewać.

 

 

Dziewczyna weszła na scenę i zaskoczyła wszystkich swoim mocnym wokalem. Następnie wyznała, że była niegdyś członkinią Girl’s Day, a później wokalistką i gitarzystką grupy Bebop.

Girl’s Day zadebiutowały w 2010 roku w pięcioosobowym składzie. Tylko dwie dziewczyny: Minah oraz Sojin pozostały w zespole do dziś. Jiin i Jisun odeszły z grupy zaledwie dwa miesiące po debiucie, ich miejsce zajęły: Yura oraz Hyeri.

 

 

Po występie Jiin skomentowała:

“Kiedy odeszłam z Girl’s Day nie promowałam się w mediach przez pewien czas. Pracowałam trochę jako modelka, dorabiałam na pół etatu w sklepach i kawiarniach. Ciężko pracowałam, żeby spełnić swoje marzenia o aktorstwie. Nigdy nie zapomnę tych emocji, których doświadczyłam podczas mojego dzisiejszego występu. Zamierzam ciężko pracować, żeby stać się Lee Jiinm, którą chcecie oglądać.”

 

 

 


src: (1)

1 Comment

  1. Suzzzi Reply

    Widać że dziewczyna ma głos i talent ale widać też że nie paracuje nad nim jak idolki które na bieżąco ćwiczą śpiew, i wydają piosenki.
    Wysokie nuty trochę za wyła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *