Jo Hyun Ah wypowiada się na temat kontrowersji związanych z Chaejinem (MYNAME)

Jo Hyun Ah (Urban Zakapa) podczas swojej ostatniej transmisji na VLive zaprzeczyła plotkom, mówiącym  o tym, że spotyka się ona z Chaejinem (MYNAME).

Jo Hyun Ah zaczęła live, mówiąc wszystkim, aby ubierali się ciepło z powodu często zmieniających się temperatur. Następnie delikatnie przeszła do tematu plotek o związku. Skomentowała:

„Najpierw z powodu tego wielkiego zainteresowania byłam nieco smutna i przestraszona. Ale poradziłam sobie z tym w jeden dzień.”

Zapewniła fanów, że plotki o tym, że Chaejin nie miał na sobie spodni lub że grali w zawstydzające gry, nie są prawdą i wszystko było w porządku. Obiecała fanom, że będzie ciężko pracować, aby powrócić do fanów z bardziej dojrzałą muzyką. Wyjawiła:

„Mój nowy album niedługo będzie miał premierę. Moim celem jest dosięgnięcie was moją muzyką. Spotkam się z wami wszystkimi po zakończeniu ciężkich przygotowań.”

Przypomniała, że album zostanie wydany 18 kwietnia.

Jo Hyun Ah zakończyła live, mówiąc, że musi pracować ciężej, żeby zasłużyć na całe wsparcie, które od tej pory otrzymała.


cr.: (1)

9 comments

 1. Jul Reply

  Jak to, że nie miał spodni może nie być prawdą, skoro zdjęcia pokazują coś innego XD Bardzo wymijająca ta jej wypowiedź, powinna chociaż mieć odwagę przyznać, jak było, a nie zaprzeczać, skoro wszyscy widzieli co innego.

  • Jul Reply

   albo obie nie zrozumiałyście o co mi chodzi (i osoba o nicku Excuse me? także), albo przyjmujecie na ślepo każde wyjaśnienia, które zaserwuje wam idol. i w sumie nie wiem, co gorsze… żeby było jasne: nigdzie nie napisałam, i nie twierdzę, żeby to, co robili było złe, są dorośli, mogą robić co im się podoba. nie interesuje mnie, czy to były zabawy w gronie przyjaciół, czy naprawdę są ze sobą w związku. ja stwierdzam tylko fakt, że on wyraźnie miał bokserki i nie wiem, po co temu zaprzeczała, skoro zdjęcia pokazują co innego. jeśli wy uważacie, że to są spodnie, to jestem ciekawa ilu facetów w takich „spodniach” widziałyście na ulicach LOL. chyba latem i na plaży. dla mnie cała ta wypowiedź, że „nie miał na sobie spodni lub że grali w zawstydzające gry, nie jest prawdą i wszystko było w porządku” jest pozbawiona logiki. „w porządku” czyli jak? więc to, co widać na zdjęciu nie jest „w porządku”? a może zdjęcie jest sfabrykowane? nikogo nie krytykuję, uważam tylko, że niepotrzebnie zaprzeczała czemuś, co jest oczywiste, jej wytłumaczenia są bardzo kulawe i chyba lepiej by było jakby to przemilczała. przecież nie musi się nikomu tłumaczyć. zbliża się comeback Hyun Ah i wygląda na to, że tymi „zapewnieniami” chciała tylko ratować swoją reputację. po co wmawiać ludziom coś, co każdy widzi, że jest inaczej. no chyba, że komuś wyłącza się myślenie i z klapkami na oczach wierzy słowu idola, jakby było święte odrzucając przy tym rzeczywistość. tego natomiast już nawet nie będę komentować. (nie)pozdrawiam i życzę czasami pomyśleć (zamiast atakować mnie, bo wyraziłam swoje zdanie), to nie boli.

   • vet Reply

    Ale tu nie chodzi o to co ona powiedziała. Dlaczego wymaga się od niej jakiegokolwiek tłumaczenia? Dlaczego ty jak i inni internauci chcecie żeby dorosła kobieta tlumaczyla, że jest w związku albo nie? Nikogo nie powinno to obchodzić. Jak dla mnie to on mógłby mieć nawet gołą dupę. To nie ona ma się tłumaczyć a debil który zdjęcie zrobił i wstawił. nie wiem skąd wyciągnęłas, że wierzę w każde słowo idola. LOL jestem jedną z nielicznych osób tutaj które mają gdzieś tłumaczenia idola i nie bronią go kiedy zrobił coś durnego (onew, siwon, top). Nie każde ironiczne pytanie jest atakiem, tak jak nie każde niezgadzanie się z twoim zdaniem.

    • Jul Reply

     eh…. wskaż mi miejsce, w którym napisałam, że powinna się z czegoś tłumaczyć. bardzo cię proszę, wskaż mi je, bo ja tego w mojej wypowiedzi nie widzę, ale chętnie zobaczę, jeśli takowe jest. wcale nie musi się tłumaczyć, nie powinna, nazywaj to jak chcesz. ALE skoro już to robi, z takiego, czy innego powodu, to niech nie przekłamuje rzeczywistości i nie zaprzecza czemuś, co każdy widział. tyle. chaejinowi się to w swoim oświadczeniu udało.

 2. Excuse me? Reply

  Moim zdaniem nie powinna się tłumaczyć jest dorosła to jej życie ,a komentarz w/w jest beznadziejny . Co ciebie to obchodzi ,nie masz innych rzeczy do roboty .On nie musi się tobie ani nam spowiadać co robi .Zajmij się swoim życiem

 3. Suzzzi Reply

  Na zdjeciach widać było że ma boskerki, nie potrzebnie temu zaprzeczyła. Jest DOROSŁA może spotykać się z kim chce.
  Ale chyba w obawie przed hejtem zaprzeczył wszystkiemu no i zapowiedziała nowy album więc skandal albo by pomógł albo by wszystko pogrzebal.

 4. sys Reply

  Witam są przeciesz ludzmi a ze sa celebrytami to tez maja troche na prywatne zycie im tez sie nalezy troche powugłupiac pozartowac czy popełniac błedy przeciesz są ludzmi takimi jak my a czy my nie bawimy sie w rózne gry i nie popełniamy błedy w codziennym życiu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *