Daewon (BNF) tłumaczy dlaczego nie został członkiem VIXX

Daewon, członek nadchodzącego boy bandu BNF opowiedział o swoich doświadczeniach jako trainee oraz uczestnictwie w programie survivalowym – “MyDOL,” za pomocą którego powstał zespół VIXX.

Podczas wywiadu udzielanego dla International bnt, Daewon zdradził:

Po tym jak udało mi się przejść przesłuchania, zacząłem ćwiczyć pod okiem agencji przez jakieś 7-8 lat, aż w końcu postanowili dodać mnie do potencjalnego składu nowego zespołu – VIXX. Dostaliśmy nawet przydział pokoi, zamieszkaliśmy razem.

Pojawiłem się w programie survivalowym stacji Mnet – ‘MyDOL’. Mój debiut został potwierdzony, ale zdecydowałem się odejść. Przeraziło mnie środowisko i atmosfera. Zupełnie inaczej to sobie wyobrażałem. Nie mogłem nawet zadzwonić do rodziców, bo zabrali mi telefon. Byłem już wykończony i zrezygnowany.

 

 

Po odejściu z programu Daewon zaciągnął się na służbę wojskową, w trakcie której zrozumiał, że w porównaniu z warunkami panującymi w wojsku, życie jako trainee nie było aż tak trudne.

Kiedy wykonywał służbę oglądał debiut i pierwsze promocje VIXX.

Wtedy szczerze im zazdrościłem i było mi przykro. Teraz kiedy spojrzę na to z perspektywy czasu, myślę, że każdy z nas poszedł przeznaczoną mu ścieżką.

BNF będzie składało się z trzech członków OFFROAD: Daewon, Harang i Habin. Ich pierwszy digital single album zostanie wydany 20 kwietnia!


Src. (1)

 

2 comments

  1. Rossellinique Reply

    Ironia, gdy myślisz, że jest bardzo źle a okazuje się, że może byc jeszcze gorzej.
    Cieszę się, że jednak zdecydował się powrócić do bycia idolem, z pewnością sprawdzę z czym tam się pokażą 🙂

  2. Rossellinique Reply

    Ojejku, dosyć późno debiutuje w porównaniu do reszty VIXX, ale cóż, cieszę się że zdecydował się kontynuować spełnianie swych marzeń 🙂 Na pewno będę obserwować z czym się tak pokażą 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *