VIXX wyjaśniają dlaczego ich nowy album jest wyjątkowy

W najnowszej sesji zdjęciowej dla magazynu Dazed członkowie VIXX ukazani są w koncepcie „bromance”.

Zdjęcia przedstawiają chłopców w parach: N Ken, Ravi i Leo oraz Hyuk Hongbin. Na biało-czarnych zdjęciach członkowie są blisko siebie.

W wywiadzie udzielonemu magazynowi VIXX wyrazili ich miłość do albumu „EAU DE VIXX”.

N stwierdził:

„Pomyślałem, że pełen album będzie lepszy od singla, lub mini albumu, aby pokazać jak poprawili się członkowie VIXX. Jest to specjalny album, do którego jestem przywiązany, bo wiele piosenek napisaliśmy samodzielnie.”

Leo zgodził się, że jest to album, który szczególnie im się spodobał, wyjaśnił, że może być to spowodowane tym, że wszyscy członkowie aktywnie uczestniczyli w tworzeniu go.

HyukHongbin  wyrazili podobne zdanie. Hyuk powiedział:

„Kiedy posłucham tego albumu za 10 lat, myślę, że uznam przeszłe trudności za dobre wspomnienia.”

Hongbin dodał, że członkowie dużo ze sobą rozmawiali podczas prac.


cr.: (1)

7 comments

 1. vet Reply

  No ba. Na ten moment to najlepszy PEŁNY album tego roku. Bezkonkurencyjnie. Może nie jest wybitny, ale w dalszym ciągu bardzo pożądany kawałek dobrej muzyki.

 2. MIkima Reply

  Najleprzym PEŁNYM albumem tego roku jest album TVXQ!, kóry jest cholernie wybitny, a przy tym doskonały i perfekcyjny. A do tego BTS zamierza coś wydać ( nie wiem czy album czy mini album) – w kaŻdym razie TVXQ! i BTS rozwalą system w tym roku. To z pewnością.

  Co do albumu VIXX. Piosenki na albumie są całkiem ok, ale…miewali lepsze koncepty i piosenki tytułowe…

  • vet Reply

   Bts jeszcze nic nie wydali, więc proszę przestań być taka jaka jesteś. Strasznie irytujące jest to że z wami nie można normalnie rozmawiać na argumenty. Od razu zaczynacie albo się rzucać albo obrażać albo chwalić coś co jeszcze nie powstało.

 3. Let Reply

  Spokojnie, nie kłócić się!
  Popieram album VIXX jest zajebisty xd, ale nie wiadomo jaki bedzie album BTS

 4. everything Reply

  Błogosławić ich za ten album… I Leo tak blisko Raviego, co się stało 😀

 5. Susannn Reply

  Nie żeby coś ale Vet czuje się obrażona. To że ktoś z fandomu tak napisał nie znaczy że fandom cały taki jest. Kiedy wy to do cholery zrozumiecie? To się robi męczące. Naprawdę. Nie każda ARMY jest rakiem. Więc proszę za przestańcie pisana WY jak rozmawiacie z JEDNĄ osobą. Dziękuję.

 6. vet Reply

  ‚Więc proszę za przestańcie pisania WY jak rozmawiacie z JEDNĄ osobą.” Incepcja milion. Nie piszę tutaj o Army lol. Piszę o tym co się tutaj dzieje. Nie można nic skrytykować, nic napisać złego o idolach, bo zaleje cię masa bieda argumentów albo ktoś kto w ogóle nie jest związany z tematem (np ty) poczuje się urażony. Podaj mi gdzie cię obraziłam? Jeżeli proste stwierdzenie, że nie da się rozmawiać z ludźmi tutaj na argumenty jest obrazą, to nie mam pytań… Nie będę siedzieć cicho, kiedy jedyne co dostaje w odpowiedzi to stwierdzenie, że „ojesus bts jeszcze nic nie wydali ale na milion procent będzie sztos. a reszta to gówno”. Jestem z bts jeszcze przed oficjalnym debiutem, ale jestem w stanie przyznać, że ostatnio wydają miałkie albumy. Ja jebie. Nie długo za powiedzenie, że Jimin kiepsko sobie radził w występach na żywo swego czasu, będzie karane wyjebaniem z fandomu, bo jak można krytykować bts. Zresztą nie tylko o bts chodzi. To samo można odnieść do exo, blackpink, red velvet, got7, super junior czy big bang

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *