Lee Seung Gi wyjawia sekret Heechula!

Podczas odcinka „Ask Us Anything” z 21 kwietnia, Lee Seung Gi zaskoczył Heechula wspominając, że podczas służby wojskowej poznał jeden z jego sekretów.

Aktor ujawnił:

„Mimo że miałem całkiem długą karierę, nie miałem zbyt wielu osobistych interakcji z Heechulem. Jednak po pójściu do wojska, poznałem jeden z sekretów Heechula.”

Lee Seung Gi poprosił ekipę, aby zgadli jaki to sekret. Kiedy nie mogli wymyślić poprawnej odpowiedzi, dodał:

„To czego się dowiedziałem, to coś zupełnie innego niż wyobrażałem sobie po Heechulu. Pomyślałem, że to urocze. Wiecie, że każdy podczas treningu ma swojego kapitana? Miałem tego samego co Heechul. Pamiętasz go? Jest bardzo zabawny.”

Po wielu niepoprawnych odpowiedziach, Min Kyung Hoon w końcu zgadł: „Jest beksą.”

Heechul od razu zaczął wyjaśniać:

„Przez swój uraz, ukończyłem służbę wojskową jako pracownik służby publicznej. Nienawidziłem słyszeć ludzi gadających o celebrytach odbywającą służbę publiczną, aby nie musieć pełnić aktywnej służby wojskowej. Więc na obozie treningowym robiłem wszystko podręcznikowo.
Maszerowałem nawet z bolącą nogą, pomimo dołączenia do służby publicznej z powodu urazu. Skończyło się na pogorszeniu stanu mojej nogi, więc musiałem chodzić o kulach.”

Lee Seung Gi ze współczuciem odpowiedział:

„To prawda. Słyszałem, że był sfrustrowany, ponieważ chciał zrobić coś więcej, ale nie mógł i dlatego dużo płakał.”


cr.: (1)

1 Comment

  1. MartaMx3 Reply

    Kto by pomyślał? A tak poważnie to Heechul jest moim fav, czasami przegina lmao ale ja go rozumiem bo też czasami przeginam w żartach, dlatego gościa lubi, btw. uwielbiam ten program <3.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *