Hyolyn ujawnia jak pozostałe członkinie SISTAR zareagowały na jej nową piosenkę

23 kwietnia Hyolyn wystąpiła w transmisji na żywo razem z Song Eun Yi, jeszcze przed oficjalnym wydaniem utworu “Dally”. Dziewczyny poruszały różne tematy i odpowiadały na pytania fanów.

Jeden z fanów zapytał, jak pozostałe członkinie SISTAR zareagowały na nową piosenkę Hyolyn.

 

Artystka odpowiedziała, że Bora i Dasom usłyszały ją jako pierwsze, kiedy przyszły odwiedzić ją w studio nagrań. Usłyszały ją jeszcze we wczesnym stadium przygotowań, słowa piosenki nie były nawet ukończone.

 

Reakcja Bory była interesująca, po 3 sekundach wykrzyczała: Wow! To świetna piosenka! Powiedziałam jej, żeby wysłuchała do końca, na co odpowiedziała. Dobry utwór można poznać po pierwszych sekundach.

Dasom natomiast wysłuchała piosenki do końca, po czym powiedziała mi, że jestem genialną, jedną z najlepszych artystek na świecie.

Następnie poszyłyśmy w trójkę spotkać się z Soyou. Restauracja, w której się spotkałyśmy, była głośnym miejscem. Soyou nie była w stanie dobrze przesłuchać utworu.

Hyolyn, Bora, Dasom i Soyou zadebiutowały w SISTAR w 2010 roku. Grupa rozpadła się w 2017, mimo to członkinie nadal bardzo się wspierają.

 


src: (1) (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *