Park Hae Jin i Nana pośród polnych kwiatów w dramie „Four Sons”

Bohaterowie grani przez Park Hae Jin i Nanę w nadchodzącej dramie Four Sons są w sobie głęboko zakochani.

„Four Sons” jest tajemniczym thrillerem, opowiadający o człowieku zaangażowanym w działania konspiracyjne, który bada sprawę podejrzanej śmierci matki i spotyka ludzi, którzy mają taką samą twarz, jak on. Park Hae Jin zagra główną rolę, wcielając się w postać Kang Il Hoon’a – generalnego sekretarza wielkiej firmy, a także trzy inne postaci, posiadające taką twarz, jak główny bohater.
W obsadzie serialu znajdą się nie tylko Park Hae Jin oraz Nana, ale również Kwak Si Yang, Lee Ki Woo, Kim Chang Wan, Park Geun Hyung i inni.

Na opublikowanych zdjęciach, para spędza romantyczne chwile na łące pełnej pięknie kwitnących polnych kwiatów. Nana ubrana jest w długą białą suknię, a jej głowę zdobi wianek z kwiatów, podczas gdy Hae Jin ma na sobie białą koszulę typu „button-down”. Trzymając się za ręce tańczą i całują się, a także przytulają, co sprawia, że wyglądają jak para młoda podczas wspaniałego ślubu na świeżym powietrzu.

Produkcją „Four Sons” zajmuje się Jang Tae Yoo, który wyreżyserował takie dramy, jak „Painter of the Wind”, „Tree with Deep Roots” czy „My Love from the Star”.

Jest to kompletnie przygotowana drama, która emitowana będzie w drugiej połowie roku.


cr.: (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *