Warszawa pojawi się w dramie „Terius Behind Me”

Warszawa stanie się tłem koreańskiej produkcji „Terius Behind Me”!

To, że stolica Polski będzie miejscem rozgrywania się wydarzeń dramy jest wielkim wyróżnieniem. Stało się to możliwe dzięki wielotygodniowym negocjacjom ze strony Polskiej Organizacji Turystycznej. Polska walczyła o to wyróżnienie między innymi z Hong Kongiem i Rumunią.

Nagrywanie scen w Warszawie rozpocznie się już w czerwcu, a emisja serialu wystartuje tej jesieni. Polskie tło będzie widoczne przez około 25-30 minut. To duża możliwość do przyciągnięcia turystów z Korei Południowej do Polski ze względu na oglądalność dramy, którą szacuje się na około 10 milionów odbiorców.

„Terius Behind Me” to produkcja MBC. Główną rolę w dramie zagra znany aktor So Jisub.


cr.: (1)

8 comments

 1. Lili Reply

  Ja tak samo aż musiałam ugryźć się w język by nie zbudzić domu. Jak ja mam teraz zasnąć. Tak się cieszę, że Polska bedzie w dramie. Ciekawe czy bedzie spotkanie dla polskich fanów dram lub obsady.

 2. Suzzzi Reply

  Fajnie by było gdyby puścili te produkcje w Polsce skoro Warszawa ma zagrać

 3. Rossellinique Reply

  To co cały czerwiec chodzimy po wawie? ;D
  Żartuję 😛
  A tak serio, to się cieszę, choć Warszawy za ładne miasto nie uważam, mam więc nadzieję, że pokażą jakieś ładne miejsca ale tez nie podkoloryzują za bardzo ;-P
  Dramę obejrzę na pewno i zgadzm się z Suzzzi, że skoro tak walczyli i to by być w dramie to teraz niech emitują ją w Polskiej telewizji 🙂

 4. Hebii Reply

  Trochę śmiesznie, pracuje w hotelu i ekipa filmowa urzeduje u nas. Anyway są przemili.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *