WINNER opowiadają, co znaczy dla nich cyfra 4

W przeprowadzonym niedawno wywiadzie dla Harper’s Bazaar, WINNER opowiadali o swoich ulubionych utworach z najnowszego albumu „Everyday” oraz o tym, ile znaczy dla nich liczba 4.

 

Członkowie zespołu zapytani zostali, która piosenka z nowego albumu najwięcej dla nich znaczy.
Lee Seung Hoon wybrał „Raining”, podczas gdy Kim Jin Woo zdecydował się na „Everyday”. Kang Seung Yoon postawił na „Movie Star”, po czym wyjaśnił:

„To piosenka, która kosztowała nas najwięcej pracy z tekstem. Większość utworów z B-Side, to takie, którymi można cieszyć się beztrosko, jednak w przypadku tej piosenki włożyliśmy wiele wysiłku, aby umieścić w tekście naszą historię. Ostatnia część, to część w której śpiewamy wszyscy razem, gdzie staraliśmy się wyśpiewać nasze serca na zewnątrz, jakbyśmy byli razem na obozie.”

WINNER ustalili datę swojego comeback’u na 4 kwietnia już drugi rok z rzędu. Kiedy powrócili na scenę, krótko po tym Song Mino skomentował:

„Coraz częściej spotykamy się z numerem czwartym, dlatego myślę, że teraz stał się on dla nas symbolem WINNER. Kiedy wskazówki zegara wskazują na godzinę czwartą, czuję się dziwnie. Czy przez jakiś czas, nie byłoby możliwości, aby słuchać piosenek WINNER 4 kwietnia?”


cr.:(1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *