Yoon Eun Hye może wystąpić w swojej pierwszej dramie od 5 lat

Yoon Eun Hye może wrócić na mały ekran!

24 kwietnia serwis informacyjny OSEN poinformował, że Yoon Eun Hye prowadzi rozmowy na temat przeróbki popularnej internetowej powieści „Love Watch” (tytuł roboczy). W odpowiedzi na te doniesienia źródło ze strony Yoon Eun Hye stwierdziło, że aktorka otrzymała ofertę i rozważa ją.

Napisana przez powieściopisarza Seo Han Kyula, „Love Watch” opowiada o romansie pomiędzy czarującym dermatologiem, który zawsze jest zapraszany przez dziewczyny, ale nie interesują go randki i znaną aktorką, która wpada w swoją pierwszą aferę randkową od debiutu.

Jeśli Yoon Eun Hye zaakceptuje ofertę będzie występować w roli głównej w koreańskiej dramie pierwszy raz od 5 lat od czasów „Marry Him If You Dare”.


cr: (1)

1 Comment

  1. lidia Reply

    Miło by było zobaczyć ją w nowej dramie, tym bardziej, że ostatnia w jakiej grała była kiepska. Nigdy nie pogodziłam się z tym, że kończy swoją karierę aktorską takim gniotem.
    Ps. nie pasuje mi słowo przeszukuje ją, bardziej by pasowało rozpatruje. Nie sądzę, że można przeszukiwać ofertę. Przeszukuje się coś by coś znaleźć. Jeżeli by miała kilka ofert i miała wybraćtąn najlepszą to w tedy można by było użyć tego słowa. Druga sprawa nie pasuję mi ” źródło ze strony Yoon Eun Hye stwierdziło”. Jakie źródło, kto nim jest? Agencja? Z jakiej strony? To zdanie brzmi dziwnie i nie profesjonalnie. Tak jakby to wszystko była plotka.
    Przepraszam, że tak się czepiam ale nie robię tego w złej intencji 😉 sama popełniam dużo błędów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *