„DNA” zajmuje pierwsze miejsce w rankingu oglądalności k-popowych MV na YouTube!

BTS ponownie przeszło do historii! Tym razem, teledysk do ich popularnego utworu „DNA” osiągnął 350 milionów wyświetleń na YouTube. Ten pokaźny wynik został osiągnięty w niewiele ponad 7 miesięcy od daty wydania 18 września 2017 r. Liczba wyświetleń sprawiła, że teledysk ten stał się najczęściej oglądanym MV wśród koreańskich zespołów.

Jednocześnie, dotychczas wiodące prym w tej kategorii, „FANTASTIC BABY” grupy BIGBANG, spadło na drugie miejsce, mając obecnie 348,2 miliony odsłuchań.
Na trzecim miejscu plasuje się TWICE z teledyskiem do piosenki „TT„, które obejrzane zostało 347,5 miliona razy.
Inne MV k-popowych zespołów, które przekroczyły 300 milionów wyświetleń to BTS „Fire„, BIGBANG „BANG BANG BANG” oraz BLACKPINK z utworem „BOOMBAYAH„.
Jako koreański solista, niezmiennie, na pierwszym miejscu zostaje PSY ze słynnym „Gangnam Style„, mając na swoim koncie ponad 3 miliardy odsłon.

Pochodzące z najnowszego mini albumu „Love Yourself” „DNA” stało się pierwszą piosenką BTS, która pojawiła w Hot 100 Billboard. Na liście najbardziej popularnych utworów w Stanach Zjednoczonych, „DNA” utrzymało się przez 4 tygodnie. Dodatkowo, teledysk został nagrodzony w kategorii The Best Music Video podczas Melon Music Awards 2017.

Zachęcamy do ponownego obejrzenia MV do „DNA”.

BTS obecnie przygotowuje się do comeback’u, który nastąpi 18 maja wraz z albumem „Love Yourself: Tear„. Ogłoszono także, że będą 20 maja, zespół będzie wykonywał światową telewizyjną premierę swojego nowego singla podczas na Billboard Music Awards.


cr.: (1)

6 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *